Oceny Alfa Romeo 164

Najnowsze oceny Alfa Romeo 164

~Seraf164
Sedan 2.0 T.S. 146KM 107kW
Alfa Romeo 164
Auto obecnie można traktować jako świetny youngtimer do jazdy na co dzień. Karoseria jest w ocynku i w zasadzie jeśli auto nie miało przygód to nie koroduje. Silnik jest to sprawdzona konstrukcja produkowana przez wiele dziesięcioleci i w modelu 164 zakończyła swój żywot. Rozrząd jest na łańcuchu rozrządu i spokojnie wytrzymuje przebiegi rzędu 500-600 tyś. km. Ja autem zrobiłem w 2 lata 50 tyś. km pokonane bezawaryjnie. Silnik świetnie...
~kierowca164
Sedan 3.0 V6 180KM 132kW
Alfa Romeo 164
Auto wygodne, tanie w utrzymaniu, daje frajde z jazdy, brzmienie silnika jak i jego moc dają powody do radości, przyczepność również jest zadowalająca. Dzięki wygodnym fotelom długie trasy nie stanowią problemu oraz nie powodują zmęczenia. W kia ceed z 2014r, po 200km miałem już dosyć jazdy, a w 164 po 400km nawet tego nie odczułem.
~Adam
Sedan 3.0 V6 184KM 135kW
Alfa Romeo 164
Swietne auto za niską cene.. Duży komfort, bardzo wygodne, szybkie, atrakcyjnie wyglądające. Mimo swojego wieku cały czas przyciąga spojrzenia. Karoseria nie podatna na rdzę. Jedyny problem to części zamienne ale dla chcącego nic trudnego:) Polecam to auto wszystkim tym którzy szukają szybkiej i wygodnej limuzyny.
~neron78@neostrada.pl
Sedan 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW
Alfa Romeo 164
164 prezentuje sie wspaniale.Jezdzilem juz roznymi autami, glownie niemieckimi chodz zawsze chcialem 164.Przerabialem tez nudne japonczyki. Glownie w tym przedziale wiekowym.Niestety zadne z nich nawet w polowie nie dostarczylo mi tyle emocji i frajdy z jazdy co 164 V6Turbo.
~ZewKrwi
Sedan 2.0 T.S. 146KM 107kW
Alfa Romeo 164
Wspaniale się prowadzi zwłaszcza w zakrętach, silnik lubi wysokie obroty, zawieszenie twarde ale jak na Alfę bardzo konfortowe, blachy ocynkowane, aerodynamika 1 klasa czego można chcieć więcej??? Nadodatek właścicieli BMek można powkużać LOL
~afi-alfa@wp.pl
Sedan 3.0 24V 210KM 154kW
Alfa Romeo 164
Alfa 164 3.0 V6 24V Super z elektrycznym zawieszeniem,skórą MOMO,kontrolą trakcji, poduchami i całą masą dodatków... 260Vmax,7s-do100km/h , 230KM-w idealnym stanie-KWINTESENCJA AUTA P.S. To już moja trzecia, kto nie jechał niech spróbuje- nie zapomni - magia jazdy!!!
~tabelo rekai@wp.pl
Sedan 2.5 TD 117KM 86kW
Alfa Romeo 164
Swietna fura do bujania sie, polyka asfalto dostojnie niczym amerykanski krazownik, niezle wyglada, jest elastyczny, bardzo wygodny i komfortowy. jesli ktos lubi taki styl to jest to dobra alternatywa dla mercedesa czy bmw
~kem55@interia.pl
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Alfa Romeo 164
Znakomity samochod za przystepna cene o slicznej sylwetce laczacy w jedna calosc elegancje i sportowa zadziornosc.
~Alfas
Sedan 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW
Alfa Romeo 164
Ogólnie Ocena bardzo pozytywna, duży plus za rdzoodporną karoserię.
~xxXXxx
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Alfa Romeo 164
Auto dla amatorow AR. Fajne, ma to cos, swietnie sie prowadzi, ma niezlego kopa, ale strach byl ze stanie... Do konca nie ufalem jej...