Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 I

kovacz@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.4 JTD 136KM 100kW
Rok produkcji 1999
Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Nie jest tak tragicznie, jak mówili ci, którzy podobno mieli się znać na włoskiej motoryzacji.
Zawieszenie : wymieniamy niestety całe wahacze...
Zastanawiałem się nad 3 samochodami.Corolla D4D, mondeo 2.0 CDTI oraz "piękna niunia" i oceniam właśnie tą ostatnią.Początkowo myślałem,że zwyciężyło serce, a nie zdrowy rozsądek, ale teraz wiem, że dobrze zrobiłem.Przepiękny samochód, ponadczasowa sylwetka, rewelacyjny silnik.To nie dzieło niemieckich kowali, a dzieło sztuki.Wszystko w temacie.Następne autko to również 166, tylko odświeżę rocznik.
Wilk w owczej skórze.REWELACYJNIE przyspiesza, wysoka kultura pracy, cichy, przebieg jest nieistotnym elementem opinii, ponieważ to sprawdzona , bardzo dobra jednostka napędowa.Spalanie to szok, początkowo zastanawiałem się, czy komputer nie jest uszkodzony, ale nie jest.To auto naprawdę pali 5,5 l na 100km w trasie przy jeździe do 110km/h.
Bardzo dobrze zestrojona.Nie wyobrażam sobie tego autka bez 6 biegu.
Kto jeździł alfą, ten wie. A kto nie jeździł, niech żałuje.Wymaga drogi równej jak stół, ale daje w zamian sporo.
Przód-poprawnie, tył-jest już nie za ciekawie.Coś za coś. To sportowa limuzyna.
Wszystko na swoim miejscu.Ubolewam nad brakiem możliwości otwożenia bagażnika z pilota.Dobrze, że jest PRZYCISK W SCHOWKU otwierający kufer, o którym część z użytkowników nawet nie wie.
bez zastrzeżeń.
Kierowca i pasażer podróżują jak w salonie, ci z tyłu-mało miejsca na nogi.
Rewelacja, czasami trzeba ściszyć radio by posłuchać diesela, który nie pracuje jak diesel.
Ktoś, kto kupuje alfę wie, że to nie golf i bmw dla dresa.To auto z klasą. W PZU zwyżka na AC.Naprawy w granicach zdrowego rozsądku.Zła opinia o tym aucie pochodzi z modelu 156, a reszta to głupie gadanie tych, którzy nigdy nawet nie jechali tym cackiem.Chłopcy śliniący się do monitorów, jeżdżący DAJEWO TIKO tatusia.
Doskonała alternatywa dla niemczyzny, która zalała nasz kraj.Samochód, za którym każdy będzie oglądać się na ulicy.
To nie nowe auto, więc zawsze jakaś pierdoła się znajdzie.Ogólnie bez zastrzeżeń.
Psująca się 166 to kłamstwo i fałszywa opinia tych, którzy i tak podświadomie marzą o tym samochodzie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 136KM 100kW [l/100km]

6,2