Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

Masaj, 21 lat temu
Silnik 1.7 16V 132KM 97kW
Rok produkcji 1992
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW 1990-1992 - Oceń swoje auto
Auto ocenie na 4. Nie jest zle. Poza kiepska jakoscia spasowania elementow i drobnych denerwujacych usterek nic sie nie dzieje. Denerwuja mnie tylko uciazliwe trzaski z deski rozdzielczej. Strasznie tlucze sie tez tyla polka.
Ok. Elastyczność doskonała. Naprawde. No nie trudno sie dziwic. 1700 cm i 132km na samochod wazacy tone. Extra. Kopa oceniam na 7 =]
Skrzynia dosc dobrze zestopniowana ale zawsze moze byc lepiej. W sam raz do dynamicznej jazdy.
Twarde zawieszenie, dobre trzymanie sie drogi. To jest to co lubie. Komfortu malo ale mi to nie przeszkadza wiec daje 5 =]
Widocznosc oceniam zle. Mala powierzchnia szyb a na dobitke jeszcze tylny spoiler. Widocznosc do tylu znikoma =[
Ergonomię oceniam na 4. Wszystko jest dobrze rozplanowane. Ale nic szczególnego.
Z tym nie ma problemu
Auto jest male wiec nie ma sie co dziwic ze z przodu tylko wystarczajaca ilosc miejsca a o tyle nie wspomne. Bagaznik tesh skromny. Ale mi to nie przeszkadza wiec zamiast 3 daje 4
Slabo wyciszone wnetrze.
Autko dosc duzo je ale mocny jest silnik wiec nie ma sie co dziwic.
Nie jest zle
Non stop jakies drobiazgi nawalaja. To wycieraczki to centralny zamek..... Daje 2.
Auto ani razu nie odmowilo mi posluszenstwa. Ale drobne usterki sa denerwujace. Nic powaznego sie jeszcze nie zdazylo.
Alfa Romeo 33 II Hatchback