Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

marecki30@op.pl, 20 lat temu
Silnik 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Rok produkcji 1994
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
jak nie lubisz chleba z masłem to go nie jedz - chciałem alfę to mam, i lubię nią jeździć
czasem dostaje fioła na niskich obrotach, po założeniu gazu raz dobrze raz paranoja, która zmusza mnie do jeżdzenia tylko na benzynie, walczę z tą przeklętą instalacją całyczas i jeszcze nie jestem zadowolony - jazda w korku przy wysokiej temperaturze silnika - potrafi gasnąć znienacka
trzeba się jej nauczyć, choć biegi 1, wstek wchodzą ze zgrzytem (nie zawsze - gdy się miękko i precyzyjnie wrzuca to wchodzi jak w masło)
przy prędkościach powyżej 160 i na polskich drogach auto potrafi się pobujać - może to koleiny albo ten typ tak ma - zawieszenie sprawdzałem jest ok.
kiepsko do tyłu
bez rewelacji
działa ale nic nadzwyczajnego
oby nie wozić puszystych i wysokich
nie ma żadnego wyciszenia
jeżeli jeżdzę dynamicznie (a tym samochodem chyba tak trzeba) - nie ma żadnej ekonomii - do 15 litrów w mieście w trasie przy dawaniu w pedał ok.8 litrów
niech będzie
cały czas coś muszę robić. zrobię jedno to wyskakuje następna rzecz - setki różnych małych pierdułek i detali
odpukać, choć nie z mojej winy ale wywaliło mi panewki i to mnie bardzo bolało - psychicznie i finansowo, poza tym popychacze zaworów czasem dają o sobie znać
Alfa Romeo 33 II Hatchback