Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegorz_zych
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Być może używam Alfy jeszcze zbyt krótko, ale jestem wprost oczarowany. Prowadzenie - bajka, przyspieszenie - świetne, wyposażenie - mistrzostwo (wersja Veloce), spalanie - niczego innego się nie spodziewałem :D (obecnie mam również sporych rozmiarów SUV 250KM). Można poczuć się jak mały chłopiec, który dostał zabawkę do ręki. Zobaczymy, jak będzie w przyszłości.
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jestem zakochany w tym samochodzie. Po Volvo V60 i XC60 bałem się, że będę miał za wysoko na Alfę postawioną poprzeczkę, okzało się odwrotnie, Alfa pobiła wszystko czym jeździłem. Prowadzenie, silnik, skrzynia, wrażenia z prowadzenia, osiągi, jakość detali a nawet zapach w środku.
~LightCredit
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Dla mnie jest odpowiednio dużo miejsca w kabinie, systemy bezpieczeństwa odpowiednio pomagają. Fajną sprawą jest półwirtualna oś skrętna. Deska rozdzielcza jest uporządkowana i przejrzysta. Świetnie wyglada dobrze przyspiesza.
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Wygląda rewelacja, zdecydowanie klasa premium. Bez wstydu można stawać do testów z całą niemiecką premium trójką (B, A, M). Prowadzenie mistrzostwo świata, nigdy nie miałem i nie prowadziłem tak super zestrojonego samochodu.
~Piotr
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Za malo gwiazdek. Jezdzilem mocnymi samochodami ale nie ma porownania do Q. W trybach niesportowych bardzo komfortowy, moze byc do codziennej jazdy
~Robert
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Alfa nie odstaje od niemieckiej konkurencji, bardzo dobrze wykończone, świetnie się prowadzi, zapewnia doskonały komfort zarówno kierowcy jak i pasażerów.
~Pawel
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Giulia to auto kompletne. Wyglad, uklad jezdny, dynamika. Na minus spalanie i wyciszenie powyzej 15o km
~SprytnyLis
Sedan 2.2 JTD 150KM 110kW
Samochód jest piękny, prowadzi się bardzo pewnie, daje dużą przyjemność z jazdy. Dobry poziom wykonania
~Szymansky
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Świetne Auto, jedyne co rozczarowuje to system multimedialny, ale kto by się na nim skupiał:)
~Szymansky
Alfa Romeo Giulia II Sedan