Oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW 2010-2013

Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW 2010-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW 2010-2013

3,5
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Obiektywnie - to auto jest we wszystkim gorsze od konkurentów, a jednak aż się chce zrobić jeszcze jedno kółko w drodze do domu. Swoim dźwiękiem, zwinnością, ślicznym wnętrzem zatrzymuje kierowcę na jeszcze jeden, i jeden, i jeden kilometr. Po 159 SW szukałem małego kompaktu w benzynie. wybór padł na Giuliettę - miałem na świeżo ergonomię Alfy i poczułem się jak w domu. Sylwetka ładna, półskórzane fotele wygodne, wnętrze śliczne (oprócz...
~affa
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Jeżdżę obecnie Giuliettą rocznik 2014 po liftingu. To już druga moja Giulietta - 3 lata temu przez rok użytkowałam 1.4 170 KM (auto służbowe). Opinia zdecydowanie na tak i dlatego kupiłam nową dla siebie. To moje główne auto, użytkowane codziennie (jeżeli mam wybór i brak dużych przedmiotów do przewożenia to Jeep stoi w garażu). W Giuliettcie sprzed poprawek jedyną rzeczą wywołującą u mnie negatywne uczucia był system START&STOP - trzeba...
~Pewel_
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, w każdej kwestii jestem z niego zadowolony i z pewnością kupiłbym go raz jeszcze. Ma bardzo wiele zalet ale zdecydowanie największe w nich to: 1. Napęd (absolutnie idealny silnik i dobra skrzynia biegów). 2. Prowadzenie (świetne zawieszenie i układ kierowniczy). 3. Elektronika (rewelacyjny system DNA - w trybie Dynamic auto jeździ jak rasowy sportowiec, w Normal - jest przyjemnie i spokojnie a w trybie All Weather...
~mzk
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
auto gdzie efekt WOW to podstawa, dotyczy na pewno wyglądu i tego jak się prowadzi efekt tzw."bana na twarzy" - każdy ocenia te autko jako przyjemne - brakuje na pewno schowków, lepszego wykończenia elementów które przypominają ze to jednak jest taki lepszy fiat Bravo.
~Ciucha
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nietuzinkowe auto, ulubienica kobiet. Dobre połączenie atrakcyjnego wyglądu z praktycznością. Obala mit awaryjności marki. Bogate wyposażenie w standardzie i użycie dobrych jakościowo materiałów wewnątrz. Doskonałe prowadzenie, elektronika wspomagająca prowadzenie nie jest nachalna i pomaga kierowcy a nie wyręcza go.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Moim zdaniem to chyba najładniejsze auto w tym segmencie i pomimo wyglądu nie straciło na funkcjonalności. 4 osobowa rodzina bez problemu mieści się w tym aucie, również na wakacje. Do tego nie widać ich za dużo na drogach i nie giną w tłumie jak Golf czy Octavia. Pomimo, że auto jest już chwile na rynku to ciągle ludzie się za nim oglądają, choć to dla mnie akurat wada, niemniej potwierdza, że ludziom się podoba.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
7,1
10,1
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Całokształt auta oceniam na dobry z małym plusem, smaczki odróżniające Alfa Romeo od innych producentów powodują, że mamy odczucie obcowania z czymś wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Czuć ducha motoryzacji ale nie obyło się bez kilku wad. Recenzja poniżej.
~Pawel
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Wspanialy samochod. Poprzednio jezdzilem Golfem 5 i moge stwierdzic z czystym sumieniem ze Giulietta jest o niebo lepsza pod kazdym wzgledem. Wreszcie mam samochod ktory daje mi czysta radosc i satysfakcje z jazdy do tego rewelacyjnie wyglada i nie wymaga z mojej strony zadnych poswiecen czy kompromisow.
~an
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Nie dość, że samochód bardzo ładny to naprawdę duża przyjemność w prowadzeniu tego auta. Giulietta jest żony, ja mam Hondę civic VIII - stoi w garażu - jeździmy Alfą.
3,6
~wawa
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
pomimo kilku minusów fajne i pakowne autko, raczej tylko do miasta
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d