Lista ocen Alfa Romeo MiTo (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piortek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Piękne zwinne autko, niestety jakość włoska. Silnik super, swoje pali, daje frajde z jazdy. Jakość wykonania na włoskim poziomie. Idealne dla Kobiety. Żona tym jeździ 2 lata, mówi, fajne autko, ale nie chce więcej już alfy.
~Tomasz
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 135KM 99kW
Tę mała Alfę posiadamy od nowości. Używana 5 lat przez żonę teraz przkazana synowi. Wbrew opinii o marce nie zawiodła absolutnie w żadnym momencie. Oby slużyła w rodzinie jak najdłużej...
~Pasjonacja
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Generalnie samochód godny polecenia , jedyny mankament to system start&stop który czasami szwankuje . Dodatkowo ten silnik mimo opinii iż nie da się go zagazować u mnie na gazie chodzi bezproblemu.
~Adam
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Świetne auto klasy B, zdecydowanie najlepsze pod względem prowadzenia i silnika. Bardzo wygodne i doskonałe jak na rozmiar. Doskonałe na autostrady, nienajlepsze do miasta.
~Pix
Hatchback 3d Facelifting 0.9 TwinAir 105KM 77kW
Po AR spodziewałbym się więcej. Zbyt twarde zawieszenie sprawdza się na dobrej nawierzchni, ale zawodzi na wertepach. Twinair jest głośny i na dłuższą metę męczy.
~Pawel
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Jest OK. Byłby bardziej ok gdzyby miał silnik z doładowaniem i mocy 135 km. Ale wówczas cena byłaby dla mnie juz zdecydowanie za wysoka. Autko jest śliczne i zwraca na siebie uwagę.
~Mosiek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Idealny samochód do miasta, i w trasę z powodu zaj*biście wygodnych foteli przednich (kubełkowe). Piękny, niezawodny, dynamiczny. Czego chcieć więcej? Polecam serdecznie.
~Szymon
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
kupiłem samochód w zadbanym stanie, oprócz remontu skrzyni M32 o której wiedziałem , żadnych innych problemów nie spotkałem.
~Adam Cz.
Hatchback 3d 1.6 JTDM 120KM 88kW
Auto wyróżnia się na ulicy, wygląda na droższe niż jest w rzeczywistości. Auto z pazurem i charakterem. Totalnie bezawaryjne.
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Alfa przykuwa uwagę, ma fajną sportową sylwetkę, wnętrze auta zaprojektowane lepiej niż w niejednej limuzynie.