Oceny Alfa Romeo MiTo

Najnowsze oceny Alfa Romeo MiTo

~Adam
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Alfa Romeo MiTo
Świetne auto klasy B, zdecydowanie najlepsze pod względem prowadzenia i silnika. Bardzo wygodne i doskonałe jak na rozmiar. Doskonałe na autostrady, nienajlepsze do miasta.
~Tomek
Alfa Romeo MiTo
Uwielbiam ten samochód. Miałem już ich kilka w życiu, a to jest chyba pierwszy na który patrzę jeszcze chwilę po zaparkowaniu. A minęły już 2 lata i 40 tys km! I te szyby bez ramek, coś pięknego. Cieszy też wyraźna różnica w reakcji układu kierowniczego i pedału gazu po zmianie trybu w D.N.A.
~Woj
Alfa Romeo MiTo
Piekny i bezawaryjny samochod. Świetnie wykonany i jak na małe gabaryty bardzo komfortowy
~Pawel
Alfa Romeo MiTo
Jest OK. Byłby bardziej ok gdzyby miał silnik z doładowaniem i mocy 135 km. Ale wówczas cena byłaby dla mnie juz zdecydowanie za wysoka. Autko jest śliczne i zwraca na siebie uwagę.
~rczemar
Alfa Romeo MiTo
Auto bez żadnej rewelacji. Słabo wykończone w środku, komputer zupełnie nieintuicyjny, ergonomia tragiczna - pasy naprawdę trudno zapiąć (trzeba sie odwrocić żeby do nich dosięgnąć). Do tego mnóstwo drobnych awarii (auto kupione nowe w salonie, wiec nie ma mowy o przekręconym liczniku)
~alfa mi amore!
Alfa Romeo MiTo
autko zdecydowanie wyróżnia się na tle \"nijakiej\" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)
~krzychol
Alfa Romeo MiTo
Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki w Polsce, jest bezwypadkowy i do końca serwisowany ASO więc moja opinia o tej małej włoszce powinna być miarodajna w przeciwieństwie do komentarzy, wystawianych przez sfrustrowanych właścicieli ściąganego z zachodu szrotu składanego z dwóch aut. Ogólne wrażenia związane z samochodem oceniam na 5-, rzeczami do których można się przyczepić są : -kiepska widoczność, zwłaszcza do tyłu -tandetny...
~przemek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Alfa Romeo MiTo
Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback\'ów w tej klasie.
~Pix
Hatchback 3d Facelifting 0.9 TwinAir 105KM 77kW
Alfa Romeo MiTo
Po AR spodziewałbym się więcej. Zbyt twarde zawieszenie sprawdza się na dobrej nawierzchni, ale zawodzi na wertepach. Twinair jest głośny i na dłuższą metę męczy.
~Tomek