Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Avant

jarek21@astercity.net, 21 lat temu
Rok produkcji 1984
Audi 100 C3 Avant 1.9 100KM 74kW 1983-1984 - Oceń swoje auto
Jest to najlepsze autko jakim jezdzilem i wiem, ze nie zamienilbym go na zaden inny samochod.
Swietny silnik jesli chodzi o kulture pracy i elastycznosc. Nawet tymi 100 konmi mozna zadziwic innych kierowcow, szczegolnie podczas wyprzedzania :)
Drazek skrzyni biegow umieszczony w wygodnymi miejscu, biegi bez oporow wchodza na swoja pozycje. Jedyna wada moze byc to, ze po duzym przebiegu wsteczny zaczyna szwankowac.
Swietna! Jedyny problem to, co sie tyczy wiekszosci samochodow tej klasy, trudnosc z oszacowanie dlugosci samochodu podczas parkowania co moze utrudniac zycie poczatkujacym kierowcom.
Wszystko jest na swoim miejscu, nie trzeba szukac przelacznikow po calej desce rozdzielczej.
Calkiem niezle, jednak brakuje troche tej klimy :)
Jazda, nawet na dlugie trasy w 5 osob nie jest az tak meczaca, jakby sie moglo wydawac i, co najwazniejsze, czlowiek nie czuje sie w samochodzie jak w konserwie.
Mniej wiecej od 140 zaczyna sie robic glosno i halas moze utrudniac rozmowe.
zuzycie: 13/9, czesci sa dosyc drogie w porownaniu do wartosci auta z tego rocznika ale mozna tez nabyc bardzo dobrej jakosci zamienniki
Cena nie jest adekwatna do tego co w zamian. Za stosunkowo niewielkie pieniadze mozna zakupic naprawde niezawodny, wygodny i bezpieczny samochod, jakim jest Audi100
Najwieksza bolaczka tego auta jest chyba ciagle luzujaca sie rura wydechowa, ze wzgledu na beznadziejne przymocowanie jej do podwozia oraz wycieki i nieszczelnosc pompy wspomagania ukladu kierowniczego.
Dla mnie powazna usterka to taka, ktora uniemozliwia dalsza jazde. Z czystym sumieniem moge postawic mojej Audycji piatke, poniewaz takowa mi sie jeszcze nie zdazyla, mimo ogromnego przebiegu auta.
Audi 100 C3 Avant