Oceny Audi 100 C3 Avant

Audi 100 C3 Avant - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 100 C3 Avant

~doktor kilder
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
Samochód o doskonałej jakości wykonania, w zasadzie po 20 latach nie ma korozji samoistnej. Wygodny, duży bagażnik, komfort jazdy zawłaszcza na dłuższych trasach, wygodne wsiadanie, bradzo dobre zawieszenie i prowadzenie bez zarzutu. Z częściami nie było kłopotu, używałem tylko oryginalne. Teraz jest trochę gorzej i czasami trzeba stosować zamienniki. Jeżdżę bez remontu głównego silnika, skrzyni biegów, wtryskiwaczy i zawieszenia. Wymiana...
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Mam trzecie cygaro, pierwszym miałem poważny wypadek czołowy i wyszedłem bez jednej blizny. Procon-ten działa jak powinien. Dobrze zachowany egzemplarz jeszcze sporo pojeździ. Jeżeli będę kupował inne auto to albo audi V8 albo 100 C4.
~blau_@op.pl
Avant 1.8 KAT 90KM 66kW
Miałem Audi 100 1990r, 1,8 mechaniczny wtrysk, 90KM 285000 REWELKA, założyłem gaz to max prędkość osiagał 205km/h na gazie!!! kto mi pokaże takie drugie auto??? Pierwszy tłumik, sprzęgło, skrzynia biegów. Poza drobnymi naprawami typu klocki, tarcze, płyny, paski, wachacze, przednie amory...poprostu miodzio...POLECAM teraz szukam nowszej C4 albo A6. Pozdrawiam
~vodolaz@interia.pl
Avant 2.3 133KM 98kW
Ogólnie dobrze. Poważne usterki były dwie - tradycyjnie dla tego moedleu pompa wspomagania ukł. hamulcowego i kierowniczego. Po próbach napraw przezpolskich i czeskich mechaników kupiłem używana w Niemczech i spokój. A druga usterka to pompa paliwowa, odeszła do krainy wiecznych łowów. Ale biorąc pod uwagę wiek i przebieg, nie mam zastrzeżeń.
3,7
~Walker
Avant 2.3 133KM 98kW
nie mam swojego audi ale mam kolege ktory go posiada i mialem okazje sie przejchac pare razy i mam dobre zdanie o tym aucie nie psuje sie pomimo wieku ale nie zamienilby go na swojego opla omege (95rok) poprostu jest gorsze wiem bo mam stycznosc z obydwoma.
~pablicito
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
To jest po prostu AUDI. Może gdzieś ktoś produkuje lepsze samochody - ale ja jeszcze takich nie spotkałem. Przy normalnej jeździe (a nie wariackim zajeżdżaniu) i dobrym dbaniu samochód nie do zajeżdżenia. Nie zamienię na żaden inny (no chyba że A6 lub A8)
3,8
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
tak wiec miło wspominam uzytkowanie AUDI, najlepiej to się prowadziło te auto, od startu sprint do 100 - tki ok 9 sek, dużo właścicieli sportowych współczesnych aut z rozdziawionymi buziami patrzyli co to za kolos ich wyprzedza
~marekwar@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, ostatnio po przeróbce na gaz. Żadnych problemów. Blacharka idealna. Po tylu latach eksploatacji śladu rdzy. Pojazd oczywiście garażowany i serwisowany. Polecam "setki"
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Auto super wygodne, dynamiczne, nietypowe i wszędzie da się nim wjechać. Jedyny minus to ekonomiczność - dużo pali i jest dość drogie w utrzymaniu.
~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Jak by był to jeszcze egzemplarz turbo i quattro to byłbym w niebowziety
Audi 100 C3 Avant