Oceny Audi 100 C3 Avant

Najnowsze oceny Audi 100 C3 Avant

~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Audi 100 C3
Jak by był to jeszcze egzemplarz turbo i quattro to byłbym w niebowziety
~Prywaciarz
Avant 2.2 138KM 101kW
Na Audiczke nia ma mocnych na trasie :) Pozdrawiam
Avant 1.8 90KM 66kW
Audi 100 C3
nie ma lub nie spotkałem sie z lepszym autem a jezdziłem już różnymi markami
~Walker
Avant 2.3 133KM 98kW
Audi 100 C3
nie mam swojego audi ale mam kolege ktory go posiada i mialem okazje sie przejchac pare razy i mam dobre zdanie o tym aucie nie psuje sie pomimo wieku ale nie zamienilby go na swojego opla omege (95rok) poprostu jest gorsze wiem bo mam stycznosc z obydwoma.
~kenzo
Avant 2.2 138KM 101kW
Audi 100 C3
Swietne auto dla duzych facetow ktorzy bujaja sie na dluzsze wojaze:)
~Krzysztof Pieta, 42 lata
Avant 1.8 75KM 55kW
Audi 100 C3
Pomimo wieku dojrzalego (18 lat) nie zamierzam sie jeszcze z nim rozstac. Jest to jeden z pierwszych ocynkowanych w 100% Audi, nie wiem czy "dali" podwojna warstwe ale do dzisiaj zadnej rdzy! Jest to model Avant-optymalny dla rodziny z 2 dzieci. Dla taty ,ktory potrafi cos przy samochodzie sam zrobic(wspaniale dojscie do wszystkich zakamarkow). Samochod z dusza.
Avant 2.2 115KM 85kW
Audi 100 C3
Bardzo dobre auto tylko ze jak coś sie zepsuje związane z wtryskiem niewiadomo co jest trzeba długo dochodzić. Najczęściej idzie pompa paliwa
~bruno
Avant 2.0 D 70KM 51kW
Audi 100 C3
odradzam kupno tego auta , no chyba ze jakis azbany z udokumentowanym przebiegim do 300.000 tak gdzies , ja mam bardzo wyeksploatowany egzemplarz , mysle ze ma z 700.000 tysięcy najebane
Avant 1.8 90KM 66kW
Audi 100 C3
Samochód ekonomiczny, tani w utrzymaniu,o wielkiej przestrzeni wewnętrznej,niezawodny,dobrze się prowadzący i znakomicie trzymający się drogi.
Avant 2.3 133KM 98kW
Audi 100 C3
Ogólnie dobrze. Poważne usterki były dwie - tradycyjnie dla tego moedleu pompa wspomagania ukł. hamulcowego i kierowniczego. Po próbach napraw przezpolskich i czeskich mechaników kupiłem używana w Niemczech i spokój. A druga usterka to pompa paliwowa, odeszła do krainy wiecznych łowów. Ale biorąc pod uwagę wiek i przebieg, nie mam zastrzeżeń.