Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Avant

Bartek, 13 lat temu
Rok produkcji 1988
Audi 100 C3 Avant 2.3 136KM 100kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : wspaniałe zawieszenie na ten rok i przebieg
Jak by był to jeszcze egzemplarz turbo i quattro to byłbym w niebowziety
Niby spora pojemność ale zaskakująco oszczędny jak na takie duże auto No i ten dzwięk pięciu cylindrów :) Super
Biegi wchodzą bardzo dobrze bez najmniejszego zgrzytu Każdy bieg znajduje się tam gdzie być powinien nie trzeba szukać jak to się zdarza w innych autach czasem
Wspomaganie takie jak powinno być nie za lekko i nie za ciężko Doskonałe zachowanie w zakrętach Zawieszenie proste i niezawodne mój egzemplarz ma przejechane prawie 320 tyś km a kolega po wymianie całego zawieszenia w A4 za grubą kasę mówi ze u mnie lepiej się jedzie po naszych drogach, lepiej wybiera nierówności i dziury
OK! trochę duże auto Avant:) więc trza uważać do tyłu
Bez zastrzeżeń
Ok chłodzi w lecie i grzeje zimą
Mnóstwo mnóstwo i jeszcze raz mnóstwo miejsca dla kierowcy i pasażerów Passat B5 to maluch w porównaniu z ilością miejsca Bagażnik ogromny mimo kształtu nadwozia bardzo pojemny lodówka 185 cm i trzech dorosłych i pojechali przeprowadziłem się tym autem Bagażnik większy niż w C4
Jak na to było nie było dość wiekowe auto to jest OK
poniżej 9 litrów gazu na trasie to nie byle jaki sukces na pojemność 2.3 Nie wierzcie ludziom którzy mówią że wtrysk mechaniczny nie nadaje się do gazu Ja mam najprostsza instalację i jest OK Trzeba tylko dobrać odpowiedni parownik do pojemności i mocy
Za grosze super auto dla ludzi o niewielkim zasobie gotówki
jakieś drobiazgi się psują ale to normalne przy 22 letniej gablocie Gdzieś się podziało światło cofania
Nie było
Audi 100 C3 Avant