Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Avant

Kupstall, 17 lat temu
Rok produkcji 1990
Audi 100 C3 Avant 2.3 136KM 100kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
Nie daję maksymalnej oceny tylko dlatego że dużo pali. Ale nawet takie spalanie w takim dużym wozie jest do przyjęcia. Ja się z tym godzę bez problemu.
silnik bardzo żwawy. Jak na taki duży samochód przyśpiesza super. Idzie jak burza powyżej 3000 obr./min. Dobre wyciszenie.
Wszystko chodzi tak jak powinno. Zaletą są długie biegi. Nie trzeba co chwila zmieniać.
Dla mnie bomba. Jeździłem wieloma nowszymi samochodami. Ale ten prowadzi się lepiej i precyzyjniej. Po 150 000 mam do wymiany dwa przednie amory ale jezdżę po Wrocławiu a to trochę tłumaczy. Takie dziury to chyba jeszcze są na ksężycu.
Jest ok.
Wielki i wygodny. Wszystko pod ręką. Mam wszystko co potrzeba - regulowaną wysokość fotela, podparcie lędźwi i podłokietnik. Koło kierownicy mogłoby by grubsze
Mam climatronic. Stary i głośno chodzi jak jest ostry upał ale ziębi lub grzeje jak szalony -wydajność wzorowa. Przy włączonej klimie spada moc samochodu, bo klima jest jeszcze wysokociśnieniowa.
Wielka fura. Bagażnik ponad 600l i jeszcze obok koła zapasowego można coś poupychać.
jest cicho
ZUżYCIE PALIWA: GAZ: trasa-10l, miasto 12l +1-1,5 l z klimą BENZYNA: trasa-8-9l, miasto 10-11l +1-1,5 l z klimą Na benzynie jak sie naprawdę mocno szleje to +1-2l
tutaj nie mam wątpliwości. jakość jest najwyższa (wnętrze nie ma śladów zużycia - welur wygląda jak nowy, jest drewno i pełna elektryka. Karoseria cała ocynkowana - zero rdzy) a cena mała.
Nic się nie psuło dopóki nie założyłem alarmu u jakiegos partacza (Wrocław ul. Kochanowskiego - porażka) Spalił mi modóuł od centralnego zamka i jedną diodę od oświetlenia wskażnika paliwa. I jeszcze baran mówi że to nie jego wina bo samochód stary. jakoś wcześniej jeździłem długo i nic. Oprócz tego wypadają przewody od spryskiwacza przeniej szyby - trzeba skleić.
na razie nic. Aha - wymieniłem tylny tłumik po 140 000

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 136KM 100kW [l/100km]