Ocena kierowcy - Audi 100 C4 Avant

MIchu, 10 lat temu
Rok produkcji 1994
Audi 100 C4 Avant 2.0 137KM 101kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
Inne : wielkość i funkcjonalność, może nie każdemu się podoba ta bryła, ale myślę że samochód jeżeli będzie miał wymieniane wszystko na czas , przejeździ swoich młodszych braci.
Fajne spore auto, znajdując dobrze wyposażony egzemplarz więcej nie trzeba. Samochód w ocynku wiec nie rdzewieje. Co tu mówić wół do roboty jak znalazł. Zbiornik na paliwko też spory wiec na granice jak znalazł ;)
dobry silnik, traktuje gaz wzorowo, czasami obroty wariują na biegu jałowym ale wiadomo mechaniczny wtrysk oczywiście na benzynie nie pracuję, ale -30 i z gazowni pali tylko na obrotach kilkanaście sekund potrzymać i jest spoko, za dużo nie pali mieszczę się do 13 l LPG. Ogólnie mocny silnik i daję radę.
nie mam zastrzeżeń, biegi chodzą mimo przebiegu bardzo precyzyjnie.
zawieszenie proste jak cep, części tanie
trochę małe lusterka, ale się da przyzwyczaić i nie jest tak źle
na swoim miejscu
szybko się nagrzewa i szybko na klimie chłodzi nie ma się co przyczepiać
jeździłem nim naprawdę w długie trasy i jest wygodnie, porównując go do pasata jest bardzo dobrze
u słychać powyżej 140 to i bardzo
tanie części, spalanie ok jak na budę tej wielkości
No nie wiem czy w tej cenie znajdzie się samochód który nie gnije, ma klimatronic, pełną elektrykę na dodatek działającą, jest tych gabarytów i tak wygodny jak stara poczciwa setka.
zawieszenie ale tanio, gaz trzeba częściej ustawiać ale zwykła instalacja wiec każdy gazownik za flachę zrobi.
chłodnica, pompa wody, ale dojście jest super w przydomowym garażu można spokojnie wszystko z nim zrobić.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 137KM 101kW [l/100km]

10,7