Oceny Audi 100 C4 Avant

Audi 100 C4 Avant - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 100 C4 Avant

~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Kupiłem za 3,6 tysiąca złotych. Wiadomo nie jest, brylantem wśród Audi ale jak za taką kwotę to genialny samochód. Komfort super, skrzynia automat też bajka, zmienia przełożenia płynnie, prawie tego nie czuć, gorzej z kickdownem, trochę potrzebuje czasu, ale jak wypali to iskry lecą. Spalanie średnio wysokie, nie jestem w stanie ocenić bo mi pływak nie działa i cały czas jest w granicach 80 na wskaźniku paliwa. Drobne usterki typu centralny...
~Musti68
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Moje pierwsze audi. Ciche, dość zrywne, świetnie trzyma się drogi. Komfortowe, piękne w środku. Bez idiotycznych dodatków typu czujnik deszczu, zmierzchu itd. Możliwość wyłączenia ABS. Piękne, klasyczne wnętrze. Wygodny bagażnik z praktycznym schowkiem pod podłogą. Dobra widoczność. Dużo miejsca w komorze silnika, łatwy dostęp do wymiany rozrządu, świec. Możliwość pionowego ustawienia maski pomaga w obsłudze auta. Przyjemne, miękkie zawieszenie.
~1Alek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi w rodzinie przez 8 lat, w tym czasie naprawiane: automatyczna skrzynia biegów (koszt 2500zł), misa olejowa skrzyni biegów, napinacz paska rozrządu oraz naprawa blacharska (malowanie i odrdzewianie). Pompa paliwa zaczęła niedomagać i drugi raz zepsuła się skrzynia więc Audi zostało sprzedane. Samochód dość wygodny, wyposażony bardzo bogato (skóra, automat, klimatronik, abs, webasto). Szybki, pomimo czterobiegowego automatu i wieku osiągał...
~MIchu
Avant 2.0 137KM 101kW
Fajne spore auto, znajdując dobrze wyposażony egzemplarz więcej nie trzeba. Samochód w ocynku wiec nie rdzewieje. Co tu mówić wół do roboty jak znalazł. Zbiornik na paliwko też spory wiec na granice jak znalazł ;)
2,3
~audi
Avant 2.0 137KM 101kW
przez 2 lata wymieniłem chłodnice , zawieszenie , remont skrzyni , auto drogie w utrzymaniu niestety ale fajnie się jeżdzi , spalanie spore jak na taki silnik przy ostrej jezdzie 18-19 l bez problemu łyknie. W środku dość ubogo , mam zwykłą wersje , na tylnej kanapie mało miejsca , obszycie kanapy i foteli bardzo słabe i się pruje jak zwykła szmata .
~driver
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Mam nadzieje, że ten samochód troche jeszcze pojeździ. Jak na taki wiek, to nieźle jest wyposażony: ABS, klimatonic, 4x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektryczny szyberdach, webasto, tempomat, airbag, welur. Nic tylk jeździć, nie zrażać się usterkami, jeśli są tanie w naprawie. Panowie z Audi wiedzieli co zrobić aby samochód po tylu latach cały czas przynosił satysfakcje swojemu właścicielowi.

Usterki Audi 100 C4

Audi 100 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Troszkę za słaby ale to już wyuzdana opinia totalnie sugestywna , wywądząca się z zacięcia rajdowego. Na polepszenie humoru wsiadam do Peugota 106 XSI i jak się wyszumię to znów dostojnie zasiadam za kierownicę C4.
~mir.mon@wp.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
POLECAM ! nie bójcie się dużej pojemności , w brew pozorom są to silniki ekonomiczne przy tak dużej masie i mocy . Porównywalne auta innych marek są pod tym względem z tyłu OMEGA 2.0 16 V pali tyle samo ( 141 KM ) , BMW czy MERCEDES - zapomnijcie !!!! S 4 to smoki , lecz osiągi są boskie !!!
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Ogolnie Audi 100 C4 to udany model.Wnętzre to dla mnie wzór,materiały wykończeniowe najwyższej jak na tamte czasy jakośći.Miejsca dużo dla kazdego,Jeśli gaz to dobry warsztat,jak zadbasz o nią to NA 100% nie pożałujesz !!!
Avant 2.0 137KM 101kW
auto pewne tanie części eksploatacyjne dobrze wygląda i fajnie jeździ jak na gabaryty jest ekonomiczny(LPG) jak ktoś kupi zadbany będzie zadowolony, ślnik gaz toleruje ale osprzęt już nie więc trzeba sprawdzać co jakiś czas stan ukł. zapłonowego, dobre wyposarzenie we wszystkich 16v jest dużum plusem
Audi 100 C4 Avant