Oceny Audi 100 C4 Avant

Najnowsze oceny Audi 100 C4 Avant

~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Kupiłem za 3,6 tysiąca złotych. Wiadomo nie jest, brylantem wśród Audi ale jak za taką kwotę to genialny samochód. Komfort super, skrzynia automat też bajka, zmienia przełożenia płynnie, prawie tego nie czuć, gorzej z kickdownem, trochę potrzebuje czasu, ale jak wypali to iskry lecą. Spalanie średnio wysokie, nie jestem w stanie ocenić bo mi pływak nie działa i cały czas jest w granicach 80 na wskaźniku paliwa. Drobne usterki typu centralny...
~1Alek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi 100 C4
Audi w rodzinie przez 8 lat, w tym czasie naprawiane: automatyczna skrzynia biegów (koszt 2500zł), misa olejowa skrzyni biegów, napinacz paska rozrządu oraz naprawa blacharska (malowanie i odrdzewianie). Pompa paliwa zaczęła niedomagać i drugi raz zepsuła się skrzynia więc Audi zostało sprzedane. Samochód dość wygodny, wyposażony bardzo bogato (skóra, automat, klimatronik, abs, webasto). Szybki, pomimo czterobiegowego automatu i wieku osiągał...
~MIchu
Audi 100 C4
Fajne spore auto, znajdując dobrze wyposażony egzemplarz więcej nie trzeba. Samochód w ocynku wiec nie rdzewieje. Co tu mówić wół do roboty jak znalazł. Zbiornik na paliwko też spory wiec na granice jak znalazł ;)
2,3
~audi
Audi 100 C4
przez 2 lata wymieniłem chłodnice , zawieszenie , remont skrzyni , auto drogie w utrzymaniu niestety ale fajnie się jeżdzi , spalanie spore jak na taki silnik przy ostrej jezdzie 18-19 l bez problemu łyknie. W środku dość ubogo , mam zwykłą wersje , na tylnej kanapie mało miejsca , obszycie kanapy i foteli bardzo słabe i się pruje jak zwykła szmata .
~driver
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 100 C4
Mam nadzieje, że ten samochód troche jeszcze pojeździ. Jak na taki wiek, to nieźle jest wyposażony: ABS, klimatonic, 4x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektryczny szyberdach, webasto, tempomat, airbag, welur. Nic tylk jeździć, nie zrażać się usterkami, jeśli są tanie w naprawie. Panowie z Audi wiedzieli co zrobić aby samochód po tylu latach cały czas przynosił satysfakcje swojemu właścicielowi.
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
Troszkę za słaby ale to już wyuzdana opinia totalnie sugestywna , wywądząca się z zacięcia rajdowego. Na polepszenie humoru wsiadam do Peugota 106 XSI i jak się wyszumię to znów dostojnie zasiadam za kierownicę C4.
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
Audi 100 C4
POLECAM ! nie bójcie się dużej pojemności , w brew pozorom są to silniki ekonomiczne przy tak dużej masie i mocy . Porównywalne auta innych marek są pod tym względem z tyłu OMEGA 2.0 16 V pali tyle samo ( 141 KM ) , BMW czy MERCEDES - zapomnijcie !!!! S 4 to smoki , lecz osiągi są boskie !!!
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Audi 100 C4
Ogolnie Audi 100 C4 to udany model.Wnętzre to dla mnie wzór,materiały wykończeniowe najwyższej jak na tamte czasy jakośći.Miejsca dużo dla kazdego,Jeśli gaz to dobry warsztat,jak zadbasz o nią to NA 100% nie pożałujesz !!!
Audi 100 C4
auto pewne tanie części eksploatacyjne dobrze wygląda i fajnie jeździ jak na gabaryty jest ekonomiczny(LPG) jak ktoś kupi zadbany będzie zadowolony, ślnik gaz toleruje ale osprzęt już nie więc trzeba sprawdzać co jakiś czas stan ukł. zapłonowego, dobre wyposarzenie we wszystkich 16v jest dużum plusem
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi 100 C4
Uzytkuje to auto od sierpnia 2007 czyli nieco ponad rok i mam mieszane uczucia co do niego. Mialem z nim troche problemow zaczelo sie od wymiany wahacza, pozniej sprzeglo, skrzynia biegow, oraz turbina. Sa problemu z elektryka z racji zakladanego niefabrycznie i nieprofesjonalnie alarmu. Pomimo tylu usterek ktore wynikaja z nieodpowiedniego urzyskowania auta przez poprzednich wlascicieli kupilbym ten model jeszcze raz, poswiecajac wiecej...
Audi 100 C4 Avant