Ocena kierowcy - Audi 100 C4 Avant

szuchaj@poczta.onet.pl, 19 lat temu
Silnik 2.3 E 133KM 98kW
Rok produkcji 1992
Audi 100 C4 Avant 2.3 E 133KM 98kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
znakomity samochód, ktoś kto posiada bezwypadkowy egzemplaż może się nie obawiać dużych przebiegów, a najbardziej polecam 100 z silnikiem 2.5 TDI
na benzynie chodzi znakomicie, na gazie nierówno na niskich obrotach, czasem nawet zgaśnie ale to wina tandetnej instalacji lpg, 5 cylindrów naprawdę fajnie brzmi
bardzo dobry automat, w tryb "sport" wyraźna różnica, do jazdy po mieście niezastąpiona
nie mam zastrzeżeń, udany kompromis pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem
bardzo dobra, samochód bardzo duży a mimo to łatwo nim manewrować nawet na ciasnej przestrzeni
jak na dzisiajsze czasy to trochę ubogo ale wszystko na miejscu
mam szyberdach, który prawie zastępuje klimę, w zimie trzeba trochę poczekać zamin się nagrzeje
absolutny wzór, mam 193 cm wzrostu i żadnym innym samochodem tak dobrze mi się nie jeździ, 5 osób może śmiało jechać w dalszą podróż i do tego olbrzymi bagażnik
dobre, ale jak na dzisiejsze czasy trochę głośno
pali sporo i do tego automat, ale mam lpg, 9-10 benzyna/11-12 gas (cykl mieszany)
co tu ukrywać, jest dość drogi przy kupnie i przy utrzymaniu, jeśli coś trzeba naprawić
jeden czujnik w dzrzwiach cos szwankuje, szyberdach się wyrobił i przeskakuje, nie otwiera się
musiałem wymienić całe zawieszenie z przodu z lewej, ale w to miejsce był uderzony (ze dwa razy), niedawno wymieniłem uszczelkę pod głowicą, ale znam inne 100-ki przy których właściciele nic nie robią, mój miał napewno kilka stłuczek nawet poważnych i to miało wpływ na wymienione usterki, natomiast blacha jest super zdrowa, a wogóle to i tak mnie zadziwia trwałością po tym co przeszedł

Usterki Audi 100 C4

Audi 100 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu