Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Coupe

LOKA, 17 lat temu
Rok produkcji 1992
Audi 80 B3 Coupe 2.0 115KM 85kW 1989-1991 - Oceń swoje auto
jestem zadowolona, auto ma dość nowoczesną formę, blachy w stanie bardzo dobrym, jest wygodne i jednocześnie z pazurkiem. Oczywiście przy swojej wadze nie ma co marzyć o jakichś sportowych osiągach, szczególnie kiedy za konkurencję ma się lekkie hondy, ale za to na codzień pozwala na przyjemną jazdę po mieście i swobodne wyprzedzanie na trasie. Napęd na przednią oś przydaje się szczególnie w zimie. Polecam wszystkim szczególnie kobietom!
trafiłam dobry egzemplarz, żadnych wycieków, stosunkowo ekonomiczny, leję do niego mobil 10W/40 przedtem był Valvolinea, ale jest trudniej dostepny u nas w sklepach więc przeszłam na mobila.
bez zarzutu, mam jeszcze 5 letniego mercedesa, w którym życzyłabym sobie, żeby biegi tak chodziły
OK, szczególnie na nowych niskoprofilowych pirellkach
hm z tyłu mogłoby być troszkę lepiej
wszystko na miejscu, chociaż dobrze ze nie jeżdzę a tyłu, bo z pewnością miałabym problem z wsiadaniem ( jestem dość wysoka), no ale taki urok coupejek. Zakupy się mieszczą więc nie narzekam
w upały bywa mało przyjemnie, natomiast w zimie jest ok. Mogli pomyśleć nad otwieranymi tylnimi szybami
dla kierowcy super, pasażerowie z tyłu moga mieć inne zdanie.
W miarę, z resztą powyżej 180 km/h ryk silnika jest jak muzyka
jeżdzę oszczędnie, narzekam tylko na rosnące ceny paliwa bo spalanie utrzymuje się na stałym poziomie więc tylko cena benzyny jest elementem zaskoczenia na stacji
przy tej jakości cena jest śmiesznie niska. Wiem, że za tą kasę nie kupiłabym niczego co zapewniłoby mi tyle radości na drodze.
Jeżeli już to pierdoły w stylu silik krokowy do czyszczenia, wymiana czujnika oleju. no ale autko ma 14 lat i prawo do usterek
zdarzyło się wymienić pompę sprzęgła

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

8,4