Oceny Audi 80 B3 Coupe

Najnowsze oceny Audi 80 B3 Coupe

~kamera78
Coupe 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B3
jak dla mnie jest super autem i mam szacunek dla tej marki i polecam to auto mimo swojego wieku i wyglądu prezentuje się wspaniale. Dodaję że model B4 i jest zamontowane webasto super sprawa polecam wszystkim.
~LOKA
Coupe 2.0 115KM 85kW
Audi 80 B3
jestem zadowolona, auto ma dość nowoczesną formę, blachy w stanie bardzo dobrym, jest wygodne i jednocześnie z pazurkiem. Oczywiście przy swojej wadze nie ma co marzyć o jakichś sportowych osiągach, szczególnie kiedy za konkurencję ma się lekkie hondy, ale za to na codzień pozwala na przyjemną jazdę po mieście i swobodne wyprzedzanie na trasie. Napęd na przednią oś przydaje się szczególnie w zimie. Polecam wszystkim szczególnie kobietom!
[email protected] , kuba
Audi 80 B3
samochod siuper!! mam juz zrobione 200tkm i chodzi jak nowka!! tylko jakos nie za bardzo tolerujje polska 95 ale i tak leje do niego shell v-power racing ;) jedyny mankament to drogi gaz, ale kto by sie tym przejmowal :)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Coupe
6,4
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Audi 80 B3
To już druga moja cupeta, pierwsza 2.0l poszła na części bo jakiś (zimny łokieć) zaparkował mi w... Po 5latach uzytkowania stwierdzam ze to jedno z najlepszych sportowych aut (dla zarabiających normalnie),oczywiście wersja S2 !!!.Na wiosne planuje zmiane na S2 6-gang i jedyne co mnie od tego odwiedzie to narzeczona woli Miśka 3000gt TV4 (lubi kośić woziaków)fakt jeszcze lepiej sie trzyma, ale jak ja to utrzymam?
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Audi 80 B3
To auto nie jest dla każdego, jednak odpowiednio zadbane daje mnóstwo frajdy i satysfakcji. Nie da się zniknąć nim w tłumie.
~KASZY
Audi 80 B3
Audi Coupe zawsze podobało mi się i po jego zakupie nic się nie zmieniło :) Zmiana jak już to na A8
~tomek
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
Audi 80 B3
auto cult, to juz jest youngtimer, dzis juz ich bardzo malo na ulicy
~MarXkk
Coupe 2.0 115KM 85kW
Audi 80 B3
Baaardzo dobre autko poza kilkoma drobnymi szczegółami. Ale wszystko jest do dopracowania :)
~cymbur
Audi 80 B3
polecam auto. jest super jeszcze jak jest na alufelgach 17" to juz mega kozak. wygoda nie do porowniania z innymi autami za ta sama kase $.
Coupe 2.8 E quattro 174KM 128kW
Audi 80 B3
to autko jak dla mnie jest idealne i godne polecenia,przyjemnie się nim jeździ i jest nie zawodne, nie ma osoby która by się za nim nie obejrzała