Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi 80 B3 Coupe

~AUDI
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
Audi 80 B3
Kocham ten samochód nie chce juz zadnego innego auta jak bede zmieniał to tylko na Coupe 2.2 turbo S2.
~adaśko z bolszewa
Audi 80 B3
jestem z tego samochodu bardzo zadowolony głównie za sprawa tego pięknego silnika i tej sylwetce pomimo upływu lat rzuca się w oko.
~BaXon
Coupe 2.3 133KM 98kW
Audi 80 B3
jest to bardzo fajny samochód który daje dużo radości z jazdy
~KASZY
Audi 80 B3
Audi Coupe zawsze podobało mi się i po jego zakupie nic się nie zmieniło :) Zmiana jak już to na A8

Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Coupe

23,6
~andrzelo
Audi 80 B3
piekna sylwetka no i przeciesz to audi musi sie podobać
~LOKA
Audi 80 B3
jestem zadowolona, auto ma dość nowoczesną formę, blachy w stanie bardzo dobrym, jest wygodne i jednocześnie z pazurkiem. Oczywiście przy swojej wadze nie ma co marzyć o jakichś sportowych osiągach, szczególnie kiedy za konkurencję ma się lekkie hondy, ale za to na codzień pozwala na przyjemną jazdę po mieście i swobodne wyprzedzanie na trasie. Napęd na przednią oś przydaje się szczególnie w zimie. Polecam wszystkim szczególnie kobietom!
~jaycob@poczta.fm , kuba
Audi 80 B3
samochod siuper!! mam juz zrobione 200tkm i chodzi jak nowka!! tylko jakos nie za bardzo tolerujje polska 95 ale i tak leje do niego shell v-power racing ;) jedyny mankament to drogi gaz, ale kto by sie tym przejmowal :)
~KiVow
Audi 80 B3
JAK DLA MNIE SUPER AUTKO!SUPER WYGLAD KTORY PRZYCIAGA WZROK CHYBA WSZYSTKICH!PO MIMO LAT :)
~kamera78
Coupe 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B3
jak dla mnie jest super autem i mam szacunek dla tej marki i polecam to auto mimo swojego wieku i wyglądu prezentuje się wspaniale. Dodaję że model B4 i jest zamontowane webasto super sprawa polecam wszystkim.
~roster
Coupe 2.3 E 20V quattro 167KM 123kW
Audi 80 B3
Auto z 90 roku a stylistyka dorownuje dzisiejszym modelom... Pozatym to AUDI. Quattro - piekna sprawa.

AUTOCENTRUM.PL S.A.