Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Audi 80 B3 Coupe

Audi 80 B3 Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B3 Coupe

~adaśko z bolszewa
Audi 80 B3
jestem z tego samochodu bardzo zadowolony głównie za sprawa tego pięknego silnika i tej sylwetce pomimo upływu lat rzuca się w oko.
~grekoal@wp.pl
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Audi 80 B3
Jestem naprawdę bardzo zadowolony a w szczegóności z jednostki napedowej 2,3 (136KM) jak na tak lekkie autko jest OK, chociaż szukałem 2.3 20V 170KM.
~cymbur
Audi 80 B3
polecam auto. jest super jeszcze jak jest na alufelgach 17" to juz mega kozak. wygoda nie do porowniania z innymi autami za ta sama kase $.
~tomek
Coupe 2.3 136KM 100kW
Audi 80 B3
auto cult, to juz jest youngtimer, dzis juz ich bardzo malo na ulicy
~KASZY
Audi 80 B3
Audi Coupe zawsze podobało mi się i po jego zakupie nic się nie zmieniło :) Zmiana jak już to na A8
~B
Coupe 2.3 133KM 98kW
Audi 80 B3
Ja osobiscie jestem zachwycony.Nastepne tez kupie audi i tez pwnie coupe tylko nowsze..
~LOKA
Coupe 2.0 115KM 85kW
Audi 80 B3
jestem zadowolona, auto ma dość nowoczesną formę, blachy w stanie bardzo dobrym, jest wygodne i jednocześnie z pazurkiem. Oczywiście przy swojej wadze nie ma co marzyć o jakichś sportowych osiągach, szczególnie kiedy za konkurencję ma się lekkie hondy, ale za to na codzień pozwala na przyjemną jazdę po mieście i swobodne wyprzedzanie na trasie. Napęd na przednią oś przydaje się szczególnie w zimie. Polecam wszystkim szczególnie kobietom!
~mquattro
Coupe 2.8 E quattro 174KM 128kW
Poprostu idealny samochod - szkoda tylko ze nie bylo w nim silnika V6 30V
~latarnik
Coupe 2.3 E quattro 133KM 98kW
Audi 80 B3
audi................................teraz chce siem zyć!!!!!!!!!!!!!
~jaycob@poczta.fm , kuba
Audi 80 B3
samochod siuper!! mam juz zrobione 200tkm i chodzi jak nowka!! tylko jakos nie za bardzo tolerujje polska 95 ale i tak leje do niego shell v-power racing ;) jedyny mankament to drogi gaz, ale kto by sie tym przejmowal :)