Audi 80 B3 Coupe - Oceń swoje auto

Coupe
silnik
Mniej

Oceny Audi 80 B3 Coupe

3 % lepiej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

dodano 07.07.2006 przez

jestem zadowolona, auto ma dość nowoczesną formę, blachy w stanie bardzo dobrym, jest wygodne i jednocześnie z pazurkiem. Oczywiście przy swojej wadze nie ma co marzyć o jakichś sportowych osiągach, szczególnie kiedy za konkurencję ma się lekkie hondy, ale za to na codzień pozwala na przyjemną jazdę po mieście i swobodne wyprzedzanie na trasie. Napęd na przednią oś przydaje się szczególnie w zimie. Polecam wszystkim szczególnie kobietom!

dodano 21.08.2005 przez

To już druga moja cupeta, pierwsza 2.0l poszła na części bo jakiś (zimny łokieć) zaparkował mi w... Po 5latach uzytkowania stwierdzam ze to jedno z najlepszych sportowych aut (dla zarabiających normalnie),oczywiście wersja S2 !!!.Na wiosne planuje zmiane na S2 6-gang i jedyne co mnie od tego odwiedzie to narzeczona woli Miśka 3000gt TV4 (lubi kośić woziaków)fakt jeszcze lepiej sie trzyma, ale jak ja to utrzymam?

dodano 28.01.2004 przez

Auto sciagniete z wloch,niebite z niezlym wypasem(oprucz skory i ksenonow)Troche silnik kuleje da sie jednak zyc a i tak jest o niebo lepszy pod wzgledem prowadzenia,hamulcow itd od aut nowszych mniejszych w podobnej cenie(uzywane)

dodano 14.09.2005 przez

samochod siuper!! mam juz zrobione 200tkm i chodzi jak nowka!! tylko jakos nie za bardzo tolerujje polska 95 ale i tak leje do niego shell v-power racing ;) jedyny mankament to drogi gaz, ale kto by sie tym przejmowal :)

dodano 12.02.2008 przez

jak dla mnie jest super autem i mam szacunek dla tej marki i polecam to auto mimo swojego wieku i wyglądu prezentuje się wspaniale. Dodaję że model B4 i jest zamontowane webasto super sprawa polecam wszystkim.

dodano 24.02.2005 przez

warto kupic i pojezdzic...zeby ono mialo ze 200 koni..ehh.. ale i tak jest..przynajmniej wygladem odstrasza starszych panow w lagunach i vectrach ktorzy chce sie popisac przed malolatkami na pasach :)

dodano 01.06.2005 przez

jestem bardzo zadowolony z posiadania tego auta.jest w doskonałym stanie technichnym- nie spodziewałem sie tego przy kupnie.polecam wszystkim wahającym sie co do zakupu tej marki i modelu.

dodano 30.01.2004 przez

Pracuje nad falujacymii obrotami.Dam chyba spokoj bo wydalem na to juz 400 i nie ma znacznej poprawy.Prosze o kontakt jesli ktos moze cos poradzic.Za cichy seryjny wydech.

dodano 24.02.2005 przez

Jestem naprawdę bardzo zadowolony a w szczegóności z jednostki napedowej 2,3 (136KM) jak na tak lekkie autko jest OK, chociaż szukałem 2.3 20V 170KM.

dodano 23.07.2007 przez

to autko jak dla mnie jest idealne i godne polecenia,przyjemnie się nim jeździ i jest nie zawodne, nie ma osoby która by się za nim nie obejrzała