Oceny Audi 80 B3

Najnowsze oceny Audi 80 B3

~kamera78
Coupe 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B3
jak dla mnie jest super autem i mam szacunek dla tej marki i polecam to auto mimo swojego wieku i wyglądu prezentuje się wspaniale. Dodaję że model B4 i jest zamontowane webasto super sprawa polecam wszystkim.
~roman.czyzykiewicz@interia.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Audi 80 B3
polecam każdemu kto jest zainteresowany kupnem takiego samochodu za nie wielkie pieniądze. duży przestrzenny wygodny samochód który nadaje się do jazdy po mieście jak i na dalekie trasy dla jednej osoby jak i dla całej rodziny.
~Piotrek
Audi 80 B3
między 4 a 5, myslę, że za te pieniądze naprawdę nie ma nic lepszego pod względem komfortu, niezawodności i ogólnych pozytywnych wrazen z jazdy. Miałem już fiata 125p, vw passata, dwie osiemdziesiątki a obecnie z przyczyn finansowych musiałem zmienic na astrę, ale z całej tej \"gromadki\" audi jest ZDECYDOWANIE NAJLEPSZE. Jak stane na nogi finansow z powrotem kupuję OOOO :)
~marcinmet@wp.pl
Audi 80 B3
Auto bez zbędnych bajerów, nie ma elektryki, ale za to nie ma się co psuć. Tak naprawdę to jest wszystko to, co ma być. Jak na swój wiek wygląda nadal całkiem nieźle. Do tej pory autko jest praktycznie bezawaryjne. Wystarczy o nie dbać, to odwdzięczy się :)
~Abram
Sedan 2.0 E 113KM 83kW
Audi 80 B3
Niema co autko dobrze się prowadzi , jest stylowe, jak się zadba o serce auta to resztę jest pikuś :)
~ving
Audi 80 B3
po ponad roku uzytkowania-stwierdzam!-autko niezawodne nie wymagajace dodatkowych nakladow finansowych a co za tym idzie z nadwyzki budzetowej mozna wyskoczyc na bronka...jednak jakies korzysci sa z tego naszego wstapienia do UE :-)
~Mały
Audi 80 B3
Nie gnije całkowity ocynk.Silnik pierwsza klasa wszystko POZYTYW ogromny.Proszę poczytać całość mojej oceny to może komuś się przydać
~Rudi
Audi 80 B3
Auto wiekowe, niewiele od niego oczekiwałem ale zaskoczyło mnie na plus. Niezawodne, wygodne,ciche. Koszty utrzymania niewielkie. Spalanie jak na 19 latke bardzo dobre. Mozna powiedziec ze \"wierny przyjaciel\" nigdy mnie nie zawiodło a koszty napraw minimalne, jak ktoś ma odrobinke umiejętności moze wykonywać naprawy sam.Nie starzeje sie. Blacha rewelacyjna, Mój egzemplarz nie ma grama rdzy. Godne polecnia.
~boras84
Sedan 1.8 75KM 55kW
Audi 80 B3
polecam zadbane egzemplarze potrafią więcej niżeli o wiele młodsze auta
~la-ger
Audi 80 B3
Kupiłem dwuletni samochód (od starszego pana z Niemiec) z przebiegiem 22 000 km i lekko uszkodzoną klapą bagażnika za 18000 zł w 1993 roku. Jeżdżę nim w 80% sam, bez szaleństw i brawury, ale też nie tak, żeby mnie byle jakie auto wyprzedziło. Biorąc pod uwagę wiek auta i ówczesne zaawansowanie techniczne uważam je za doskonałe. Brakuje wprawdzie takich drobiazgów jak klima czy ABS (o innych bajerach nie wspominam) ale jakość i trwałość auta...