Dodaj swoją ocenę

Audi 80 B3 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B3

~student
Audi 80 B3
Jestem studentem i póki co nie zamienie chyba mojego audiczka na co innego! Chyba że na nowe Audi :-)))
~zydoooo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Audi 80 B3
Gdyby nie ten brak mocy i troszeczkę ciszej w środku - miodzio, bardzo przyjemne autko szczególnie jako pierwszy samochód albo \"wół roboczy\" - ekonomiczny, trwały i bezpieczny, bardzo dobrze trzyma się drogi i prowadzi, poza tym jest łatwy do opanowania dla niedoświadczonych kierowców a i w przypadku braku opanowania strata niewielka :)
~marcinmet@wp.pl
Sedan 1.6 70KM 51kW
Audi 80 B3
Auto bez zbędnych bajerów, nie ma elektryki, ale za to nie ma się co psuć. Tak naprawdę to jest wszystko to, co ma być. Jak na swój wiek wygląda nadal całkiem nieźle. Do tej pory autko jest praktycznie bezawaryjne. Wystarczy o nie dbać, to odwdzięczy się :)
~Elvis78
Audi 80 B3
Jestem z niej absolutnie zadowolony. Sporo nią jeżdżę i nie zawiodła mnie ani razu. Nie wyobrażam sobie żeby mogła stanąć na drodze. Jest jak Kobieta. Jeżeli ktoś o nią dba - odwdzięcza się swoim nietuzinkowym urokiem.

Dziennik kosztów dla Audi 80 B3

9,2
9,8
~marecqimarek@wp.pl
Audi 80 B3
Tak jak już wczesniej pisałem.Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie w tym aucie spalanie (ekonomiczna jednostka napędowa 1.6 TDi ) jak i karoseria ,która mimo upływu lat nie traci na jakości.Także jak na 18 letnie autko bardzo dobrze spisuje się skrzynia biegów.
~sun
Audi 80 B3
Jestem pod wrażeniem solidności wykonania każdego elementu, mimo znacznego przebiegu wszystko chodzi jak należy. Nigdy nie zawiódł i jeszcze długo pojeździ.
~Patryk K
Audi 80 B3
Auto ponadczasowe. Zadbany egzemplarz przyciąga uwagę. Wszechstonna możliwość zmiany designu stosując oryginalne części. Brak korozji w zadbanym egzemplarzu.
~pszyszek westa@poczta.fm
Audi 80 B3
Kupiłem auto od starszego pana w zachodnich Niemczech. Początkowo mi się nie podobało, zwlaszcza ze względu na brak miejsca nad głową. Ale po pewnym czasie widze że lipy mi nie wcisnął. Jak na swój wiek auto jest znakomite. Prawdopodobnie było bardzo dobrze utrzymywane i nie jeździło po polskich drogach. Wciąż ma fabryczne amortyzatory i diagnosta stwierdził, że nie nadają się jeszcze do wymiany! Wydaje mi się że ma bardzo małe zapotrzebowanie...
~ving
Audi 80 B3
po ponad roku uzytkowania-stwierdzam!-autko niezawodne nie wymagajace dodatkowych nakladow finansowych a co za tym idzie z nadwyzki budzetowej mozna wyskoczyc na bronka...jednak jakies korzysci sa z tego naszego wstapienia do UE :-)
~Piotrek
Audi 80 B3
Nie ma co za dużo się rozpisywać gdyż jak na swoje lata jest doskonałym połończeniem klasy za rozsądne pieniądze.

AUTOCENTRUM.PL S.A.