Ocena kierowcy - Audi 80 B4 RS2

AuDi :), 18 lat temu
Rok produkcji 1993
Audi 80 B4 RS2 2.2 316KM 232kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Bardzo ładnie się postarali
Silniki w audi ładnie pracują nawet te zasilane gazem pod warunkiem że dba się o kable i świece.Trochę denerwuje mnie stukot po odpaleniu auta ale audi tak pracują jak są zimne.Poprzednie audi jakie miałem było wyposażone w 112 konny silnik i muszę powiedzieć że ten 90 konny(LPG) nie zbiera sie wogóle
Wszystko ładnie ale drgający lewarek denerwuje,biegi wchodzą bez najmniejszego problemy i przy użyciu minimalnej siły.
Auto prowadzi się bardzo ładnie chociaż przy takim rozstawie kół i takich oponach jak 205/65/15 powinien spisywać się chyba troszkę lepiej ale jest ok,wspomaganie działa i nawet nic się nie psuje.
lusterka na swoim miejscu wygodna regulacja jak to nie pomaga to odwracam głowe i cofam.ale jest git
kształt dachu sprawia że w lecie wsiadając do zaparkowanego auta na słońcu musimy być przygotowani na min. 60stopni a jeżeli chcemy oglądnąć niebo to nie musimy otwierać okna tylko się przysunąć.
wentylacja działa dobrze tylko czemu te szyby tak w zimie parują???
jeżeli kierowca ma siedzieć wygodnie to pasażer za nim powinien położyc nogi na kanapie,tak naprawde żle nie jest ale z zewnątrz wydaje się że miejsca jest niewiadomo ile a tu po otworzeniu drzwi ZONK
bardzo przyjemnie jedzie się w trasie można spokojnie porozmawiać bez żadnych krzyków no chyba że mamy otwarte okno ale to już nie jest sprawa wyciszenia
po mieście 12,5 litra LPG benzyny ok 10,5 - 11. Trasa 11 może 10 LPG przy stałej prędkości 120 - 130 a z benzyna to nie wiem.ceny napraw nie wiem jakie są ale części bardzo tanie oczywiście zamienniki na. zimer block 9 PLN szt przegób 120 - 170 PLN przegląd z LPG chyba 174 PLN
muszę przyznać że pomimo drobnych niedociągnięć jest super niezawodne w każdej sytuacji dlatego ceny sami wiecie jakie są a jak nie to allegro i zobaczycie a usterki zdażaja się w każym aucie.
denerwuje mnie to że jak chce zamknąć schowek to robie to 2 albo 3 razy bo się nie domyka,instalacja elektryczna biegnąca koło klapy bagażnika jest narażona na przetarcia szczególnie w zimie jak izolacja jest zmarznieta i pęka podczas otwierania klapy a w tedy już nie jest drobna usterka tylko zwarcie u mnie przez to że były większe bezpieczniki stopiła sie cała inst. koszt naprawy 300PLN
zależy jak autko jest utrzymane i kto nim jeżdzi ja wymieniam tylko elementy zawieszena, olej, klocki , tarcze i to co trzeba wymieniać żeby auto jeżdziło jak należy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 316KM 232kW [l/100km]

11,9