Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi 80 B4

~MarcinK Zielona Góra
Sedan 2.0 E quattro 115KM 85kW
Audi 80 B4
Super samochód polecam wszystkim, jeżeli będę kupował następny samochód będzie to napewno Audi. Zawsze odpalało, zawsze dojechałem tam gdzie chciałem, jedyny samochód do którego wsiadałem i wiedziałem że zawsze dojadę tam gdzie chce, a mam jeszcze 3 inne samochody. Jedynie do czego mogę się przyczepić to tylko do bagażnika i trochę ciasnego tyłu dla pasażerów.
~Wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
Samochodem porusza sie mój ojciec od ponad 3.5 roku a przy okazji też i czasem ja. Bardzo wdzięczny i trwały samochód. Stosunkowo odporny na kiepskich właścicieli. Wykonanie na najwyższym poziomie. Auto tak mnie zachwyciło, że również stałem sie posiadaczem Audi (choc akurat innego modelu). Silnik 1.9 TDI stał się legenda za życia, a model 1Z choc nie najmocniejszy stał sie wisienką na torcie tej właśnie legendy. Warto wspomnieć o chyba...
~Gerard
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B4
Ogolnie autko bardzo wdzieczne, ma pewne minusy ale to nic wielkiego
~GG 1607541
Cabrio 2.8 E 174KM 128kW
Audi 80 B4
Sa lepsze autka ale nawet jak mialbym go sprzedac i wziasc psie pieniadze a wiem ile juz utopilem w tym aucie kasy i nawet gdybym sprzedal autko wyciagajac ciut wiecej niz srednia gieldowa to co kupie za to lepszego ? co bedzie z pod znaku audi, co bedzie autem nietypowym, co bedzie przyciagalo wzrok przechodniow, co bedzie dawalo tyle frajdy w cieple wieczory, co bedzie cultstylowym germanskim wozidlem ;) ????
~marek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Audi 80 B4
Jakbym potrzebował jechać natychmiast na drugi koniec Polski to siadam i jadę. Nigdy nie było poważnej usterki i jak ostatnio regulowałem silnik (nie żeby źle chodził ale regulować i sprawdzić nie zaszkodzi)mechanik powiedział że silnik w idealnym stanie i można jeszcze 200000km zrobić. No i jak tu sprzedać takie stare i niezawodne auto??? i co kupić bo nowsze audice to już \"ne je to\".
~Gerwazy :)
Sedan 2.3 E quattro 133KM 98kW
Audi 80 B4
Audi 80 2.3 Quattro z gazem moge spokojnie polecić kazdemu kto chce mieć sportowe auto rodzinne. Choć ma już 13 lat sylwetka nadal zachowuje mlodość, silnik nie do zdarcia, zawieszenie bardzo dobre, napęd na 4 kółka pracuje wyśmienicie... Klasa sama w sobie!
~krzysiek84
Avant 2.0 E 16V 140KM 103kW
Audi 80 B4
ma pare minusow ale na tle plusow znikaja:) po prostu kochana audi 80:):) polecam!!!
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
moja osobista ocena to mocne 4.5 Blacha ocynk i po 17 latach zero rdzy. Lakier od nowości po umyci lśni lepiej niż nie jeden 5 letni. Auto ma swoje wady ale większość to zalety i pomimo wieku już niedługo pełnoletniego nadal słuzy jak wierny przyjaciel, który nigdy nie zostawi cię na środku drogi, zawsze dowiezie do domu i nie nadwyręży zbytnio twojego domowego budżetu:-) W wersji avant bardzo dobra opcja dla rodziny. Auto nie zawodne,...

Dziennik kosztów dla Audi 80 B4

6,5
8,7
12,1
2,5
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
10 lat temu było niezłe ale teraz to już ostry przeżytek:/// jezdziłem 4 lata i zrobiłem w nim mase rzeczy typu wtryski , turbina , zawieszenie , i elektryke , wszystko mnie wyniosło dużo kasy naprawde. Kupuje coś mniej awaryjnego i młodszego.
~sido21
Coupe 2.0 E 115KM 85kW
Audi 80 B4
Piękne kultowe auto ! Takich już nie produkują :) Warto szukać zadbanych egzemplarzy.Jestem z niego bardzo zadowolony.

AUTOCENTRUM.PL S.A.