Oceny Audi 90 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Audi 90

~Krzychu
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Nie ma lepszego auta w tych latach. No chyba że audi 90 2,3 20V quattro. Czyli 180 KM, napęd na 4, klimatronik, mniejsze spalanie przy większej mocy. Jedyny minus tego auta to bagażnik. Dość mały, do tego butla zajmuje cześć bagażnika. POLECAM to auto i nie przerażać się pojemnością. Pali mi tyle samo co wcześniej passat kombi 1,8 (90 KM) i sportowa fiesta XR2i z silnikiem 1,6 (115 KM) a przyjemność z jazdy jest o niebo lepsza.
~Marian Koniuszko
Sedan 2.3 E 132KM 97kW
Jesli sie znajdzie zadbany egzemplarz, to mozna jezdzic i jezdzic, przyjemnosc jest ogromna. Tylko raczej w trasie niz w miescie, bo tutaj pali sporo... Ale do miasta sa auta miejskie (1-1,2 poj) a nie dwuipollitrowy prawie potwor. :) No i uwazac, by zlodzieje sie nie zorientowali gdzie parkujemy na noc regularnie. Wtedy traktuja go jak sklad czesci zamiennych i co jakis czas sobie przychodza po cos. Oddalem na strzezony.
~adifari@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 E 136KM 100kW
Miło jak na te latka Audiczko:) Im więcej serca i "czasu" tym jeszcze więcej miłości i "satysfakcji". Mam Cię od 2 dni, a juz Cię Kocham, wcześniej miałem Audi 80, 1985 r (4 lata i było OK) a poza tym dużo innych samochodów w rodzinie i życiu.
~mario
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Mam już któreś tam Audi z rzędu a ostanio kupiłem drugą 90-tkę sprowadzoną ze Szwajcarii w idealnym stanie. Zero korozji, silnik pracuje jak nówka, nawet go nie słychać, katalizator nadal działa, samochód jak spod igły, nie zamieniłbym się na kilka lat młodsze A4
~and
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
auto daje duża przyjemnośc z jazdy,zawieszenie oraz układ kierowniczy ze wspomaganiem są bardzo dobrze zestrojone,kierowcy lubiący dynamiczną jazde napewno docenią te zalety,jak równiez praca 130-konnego silnika ze skrzynią biegów nie daje powodów do narzekań.
~Michał
Sedan 2.3 E 20V 170KM 125kW
miałem już ok 17 aut jak do tej pory w tym bmw, mercedes, honda, vw i to jest mój LIDER głównie dzięki silnikowi i skrzyni
Dziennik kosztów dla Audi 90
18,6
~Wojtek
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Jeżeli chodzi o samochód to naprawdę jest trwały i niezawodny i tani.
~camillo
Sedan 2.0 115KM 85kW
ZA TAKĄ CENĘ CIĘZKO ZNALEŹĆ COŚ LEPSZEGO OD TEGO AUTKA ;)))
~Młody
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Doskonałe auto mimo swojego wieku. Nie jedno nowe auto nie prowadzi się tak przyjemnie jak Audi 90 z silnikiem 2.3E.
~Adiim
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
to najlepsza opcja za te pieniądze blachy lepsze niż w a4 miałem 2szt. tylko ciężko trafić dobry egzemplarz w większości to szroty
Audi 90