Lista ocen Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (60)

~100krotka
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Ogólnie autko fantastyczne, mogłabym z niego nie wychodzić:-) Chyba się zakochałam:-))
~kkriss@op.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
bardzo fajny samochod o dosc dyskusyjnym ksztalcie. Mnie osobiscie bardzo sie podoba i jestem z niego bardzo zadowolony. Samochod pali na trasie 3,7 litro ropy wiec nie ma czego wiecej szukac po miescie nie przekroczylem jeszcze 5 litrow (moze dlatego ze jezdrze dosc delikatnie) Jak na razie zadnych usterek nie bylo. Bardzo bogate wyposazenie
3,2
~kryzys
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
jako całość jest dobrze świadomość że nie będzie gnił już swoje robi a to dla mnie najważniejsze kupując to auto
~zzip
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Jestem zbyt wybredny i dałbym dobrze ale na tle innych aut wypada doskonale.
2,5
~dzidek_z@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Trzycylindrowy silniczek potrafi rozbujać ten samochodzik do 180km/h. Dynamika auta pozwala jeździć bez kompleksów przed dużo większymi autami. (Silnik)
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Autko kupiłem jako używane i po roku użytkowania wymieniłem tylko olej i filtry 2 razy oraz przepalone żarówki świateł drogowych.
~z.z.
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Uważam ,że jest to najfajniejsze autko w swojej kategorii-wystarczy postawić obok np. A-klasę i wszystko widać gołym okiem.
~-=conquer=-
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Troche twardy + niski profil opon powoduje duskomfort podróżowania po polskich drogach. (Układ jezdny)
~ma
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
auto dla dwóch osób idealne, natomiast kłopot zaczyna sie gdy siedzą cztery dość spore ciała w samochodzie. Jednakze w porównaniu do innych tej wielkości aut, bezkonkurencyjny. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Marek
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Sypią się jedynie łączniki stalilizatora jak w Skodzie fabii koszt szt 30 zł (Układ jezdny)