Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

Kamil, 8 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Witam, rozsmieszył mnie ten wpis jednego Pana z tej strony : KUP DIESLA TO JEST NAJLEPSZY WYBÓR ... dorzuć już człowieku te 2-3 tysiace i kup diesla... TO SIE OPLACA... - haha tak tak szczególnie jak kupisz diesla 1,9 130km (bo takigo można porównać co do mocy z tą audi) padnie ci pompowtrysk za 1000zł sztuka i koło dwumasowe - sama oszczędnosć. Audi które opisałeś posiadam, i nie zgadzam sie z tą opinią, auto pali normalnie jak na 1,8 przystało i jak w większości tu piszących,co Ty człowieku chcesz 9 litrów po mieście ? Heheh to kup sobie 1,6 to moze się uda. Samochód jest bez awaryjny, posiadam go prawie 2 lata i żadnej awarii, części tanie, i ogólnodostępne, dużo zamienników, w zime zawsze odpala, co do mocy jest wystarczajaca, jest wystarczajaco zrywny i przy wyprzedzaniu redukcja i rwie do przodu, użytkownik inny pisze że to muł nie jedzie i że 1,8T jest o wiele mocnieszy - tak tak a 3.0 tez jest mocnieszy ale ameryka, wiadomo ma turbine to i mocnieszy a tutaj jej nie ma co nie znaczy ze auto to muł, jedzie tak samo jak każde 1.8 bez turbiny i w podobnej mocy, ja polecam dla osób które nie lubią turbin w samochodach, w tym przypadku silnik 1,8 125km nie do zajechania bez awaryjny prosty silnik jaki był montowany również i w audi a4 i tam też go polecają.
Brak awarii, niezawodny nigdy mnie nie zawiódł
Precyzyjna, lekko wchodzą biegi

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]