Oceny Audi A3– wybierz generację

Najnowsze oceny Audi A3

Hatchback 1.6 i 101KM 74kW
Audi A3 8L
Zakupiłem auto 5 lat temu. Od tamtej pory przejechałem 90 tyś km. najpierw 45 na benzynie- co dzis uważam za szaleństwo przy apetycie tego silnika, następne 45 tys na LPG. Silnik, mimo że dośc słaby i mało żwawy ma tylko 8 zaworów ale dzięki temu wytrzymalą, archaizną konstrukcję dzieki czemu idealnie toleruje LPG dobrej klasy. Do tego silnik niestety lubi olej. Przy moim przebiegu nie mniejszym niz 246 tyś ok litr na 4ooo km. Wnętrze mimo...
~Tomek
Sportback 1.6 102KM 75kW
Audi A3 8P
Mimo drobnostek uważam, że jest to świetny samochód. Przed kupnem oglądałem i jeździłem innymi samochodami (Golf, C4, Corolla, Qashqai) i tylko A3 mnie przekonało.
~TOmek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Audi A3 8P
Jedyne co mnie drażni w tym aucie to skrzynia biegów (przydałaby się 6 biegowa) oraz klekot zimnego diesla - reszta to naprawdę same +. Lubię to auto, sylwetka jest bardzo atrakcyjna, robi się tym autem znacznie większe wrażenie niż Golfem czy Leonem.
~MarKli
Sportback 1.6 102KM 75kW
Audi A3 8P
Auto godne polecenia. Pomimo przejechanych kilometrów, nie miałem żadnej usterki. Po 5 latach padł akumulator i spaliła się żarówka od świateł mijania, nic poza tym. Auto używane głównie na krótkich odcinkach(9-25km), czasami zdarza się przejechać dłuższe trasy (powyżej 1000km). Spalanie w granicach 6-8l/100km.
~mały
Hatchback 3d 1.6 FSI 115KM 85kW
Audi A3 8P
będzie kolejne A3, to już jest przesądzone. Szkoda, że teraz już nie robią go z silnikiem 1.6 FSI, bo jest naprawdę najlepszym wyborem.
~maciej_raczak@interia.pl
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Audi A3 8L
Biorąc pod uwagę, że to samochód 7-letni, naprawdę jestem mile zaskoczony.
~maciek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Audi A3 8L
Autko śmiało mogę polecić osobom, które chcą ekonomicznie i wygodnie jeździć. Może nie jest to auto rodzinne ale spokojnie 2 czy 3 osoby mogą wygodnie podróżować. Mimo upływu lat samochód ma wciąż atrakcyjną sylwetkę, porównując szczególnie do kanciastego konkurenta golfa IV. Przy zakupie warto sie zastanowić nad wersją 1.6 bądź 1.8T, same 1.8 za dużo pali jak na taki samochód. Nie są to może silniki najnowszej generacji ale są stworzone do...
~musio3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Audi A3 8L
Samochód na pewno dobry - techniczne rozwiązania są skuteczne i niezawodne. Mały silnik i samochód ale potrafi dostarczyć trochę emocji. Jak podkreślałem wcześniej - jeżeli ktoś poszukuje wygodnego i funkcjonalnego samochodu nie ma tutaj czego szukać. Świetny do jazdy miejskiej i krótkich międzymiastówek (do 100-200 km). Opinię podaję w oparciu o jazdę samochodem dobrze utrzymanym i w 100% bezwypadkowym.
Dziennik kosztów dla Audi A3
6,0
12,3
10,9
~bastor
Hatchback 1.8 T 180KM 132kW
Audi A3 8L
Z samochodu ogólnie jestem zachwycony mocy jest wystarczająco ponad to co potrzeba samochód silnikowo dla wymagających świetnie sie prowadzi
~Mikołaj 26l.
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Audi A3 8P
Świetny samochód. Doskonały silnik i skrzynia biegów w połączeniu z eleganckim wyglądem i komfortowym wnętrzem. Kupiłem go jako singiel a teraz gdy zakładam rodzinę wiem, że jeszcze przez długie lata będzie mi mógł służyć swoją praktycznością, osiągami i frajdą z jazdy :)
Audi A3