Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~psycho
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód ma 11 lat więc trzeba liczyć się z tym, że coś może się zepsuć, ale jakichś poważnych awarii nie było. Wymieniałem sprężarke od klimy i pompę od ABS-u bo już były wysłużone, a tak wszystko ok! Dodam, że samochód stał całą zimę na parkingu i nawet przy większych mrozach do -20c, wsiadałem rano i ODPALAŁEM Z PIERWSZEGO!!! , nie zdarzyło mi się żebym musiał kręcić dwa razy, nigdy.
~JW
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Bez poważnych usterek, jednak kupiłem trochę zaniedbany egzemplarz wiec musiałem wymienić zawór ERG, uszczelkę pod zaworami, jeszcze katalizator czeka na wymianę oraz wymieniłem po zakupie standardowe rzeczy takie jak rozrząd, olej, filtry, klocki i tarcze hamulcowe. Jak również kompresor klimatyzacji, który to niestety uszkodził mechanik.
~mikon67
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
2 m-ce temu poleciała mi maglownica to TRW kosztowała mnie z wymiana i zdaniem starej 1280zł. Ogólnie jest dobrze bo autem zrobiłem juz 57 tyś km i lata dobrze. A maglownica w tym modelu nie jest wieczna. Jeden rok było dobrze ale w tym roku na sezon letni założyłem alu 17\" i 225/45 to moze i dlatego troszke dostała.
~Aro1
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Silnik zrobił wysiadkę przy ok. 110 tys. km. Po prostu stanął. Okazało się, że pękł zawór i dostał się pod inne. Efekt... pocięte całe bebechy motoru, a wymiana niemal wszystkich części. Oczywiście robił serwis nieautoryzowany i pewnie dlatego mogłem dalej nim jeździć.
~grzegorzd8
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Nie zanotowałem jak do tej pory poważnych usterek podzespołów auta mimo przejechania ok. 5 tys. km. Wymienione na czas zużyte elementy skrzyni biegów / uszczelniacz/ jak i przeguby napędowe , oleje ,filtry itd. - powodują , że nie ma przykrych niespodzianek
~Err0r
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
W moim przypadku skończyło się to niestety źle. A polubiłem te auto - w wersji 3d wygląda i jeździ doskonale. Może ktoś inny miał więcej szczęścia. Opinia oparta na moim doświadczeniu z w/w autem.
~Maxu
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Raz pękła tylko pompa wody. Poza tym nie działo się absolutnie nic. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na stan zawieszenia, gdyż A3 ma aluminiowe. Na naszych drogach szybko się wybija, a naprawa kosztowna.
~pers1@interia.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Powtórze to co wcześniej: Jeżdżę od roku i jeszcze nic nie musiałem naprawiać więc oceniam narazie dość wysoko ten model, ale możne poprostu trafiłem na zadbany model.
~Adam
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
długo grzeją się fotele(około 5-10 minut) nie wiem czy to standard, i podgrzewane lusterka w rzeczywistości nie grzeją

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MENI
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
DO POWAŻNIEJSZYCH USTEREK W A3 ZALICZA SIĘ WYMIANA USZCZELKI MISKI OLEJOWEJ PONIEWAŻ TRZEBA WYJĄC SKRZYNIE BIEGÓW ŻEBY TO ZROBIC
Audi A3 8L Hatchback