Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
biorąc pod uwagę fakt, iż audi a3 jest autem kompaktowym o lekkim zacięciu sportowym - ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów jest satysfakjonująca. z przodu wygodnie mogą podróżować dwie osoby. fotele są tak zaprojektowane, że nawet po 12 godzinach jazdy nie czuć zmęczenia. z tyłu ilość miejsca jest ograniczona, ale dwie osoby także mogą poszukiwać komfortu. jest go mniej niż z przodu, ale w porównaniu z konkurentami audi wypada...
~Ferraudi
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Kierowca i pasażer z przodu nie mają co narzekać jednak pasażerowie z tyłu no... mają trochę gorzej. Mam 182cm wzrostu i przy optymalnym ułożeniu fotela kierowcy usiądę z tyłu jednak bez zbytniego entuzjazmu bo miejsca jest poprostu mało co nie oznacza że się nie da :D Przez 2 lata zrobiłem 5 kursów nad morze (ok. 400km w jedną stronę) z czego 4 razy w 5 osób i wszyscy dojechali i się nie pognietli :P
~mikon67
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Doskonale.... a dlaczego ?????? bo auto jest dla mnie i nie mam jeszcze rodziny i nie obchodzi mnie to jak jest z tyłu. Wazne jest dla mnie jak bede sie czuł za sterem swojego auta i tym tez sie kierowałem i nie wybrałewm 5d tylko 3d. Drzwi sa duże ale to ma swoje wady na ciasnych parkingach w mieście gdyz wtedy nie damy rady ich mocno otworzyć. Ale mi to nie przeszkadza. Pozycja za kierownica jest super.
~RYJU
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
NO i właśnie długo szukałem auta które pomieści moje gabaryty mam około 2m i ponad 100kg wagi ale zawsze szukałem małego zwinnego autka z charakterem I TO JEST TO. Miejsca z przodu w brud naprawdę dużo, potęga jak na małe autko Audi A3, tył wiadomo jest jak jest nie ma co narzekać z reguły jeżdżę sam. No i bagażnik niczego sobie też pakowny oczywiście nie taki jak w Pasacie ale jest duży.
~gucio
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
samochód w porównaniu z octavią (ten sam rozstaw kół) prezentuje się marnie. Jestem wysokim kierowcą o zbitej budowie ciała i w związku z tym nie potrafię zająć do końca dobrej pozycji za kierownicą. Fotele (kubełki) są niewygodne. Bolą mnie 4 litery po dłuższej podrózy. gdy zajmuję miejsce za mną jest tylko kanapa tylna, na której problem ma nawet usiąść moja córka
~psycho
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Pasażer i kierowca z przodu - bajka, jak jeździ się tylko we dwoje. Z tyłu zostaje miejsce tylko na zakupy lub dla bardzo małych dzieci. W 4 osoby to katastrofa, mam 180 cm wzrostu i jak muszę się podsunąć do przodu, żeby pasażer za kierowcą miał choć troszkę miejsca na nogi ocieram kolanami o deskę rozdzielczą pod kierownicą.
~Err0r
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Z przodu miejsca w sam raz (175 cm wzrostu), pasażer również czuł się komfortowo pod względem przestrzeni. Z tylu nie siedziałem, jest tam dość wysoko. Pasażerowie narzekali tylko na brak tylnych drzwi :)
~wkretymocujace
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Większośc kierowców odnajdzie się bez problemu, natomiast plastik uderzający w prawe kolano przy wzroście 180cm to już lekka pomyłka. Z tyłu brakować może miejsca nad głową.
~Aro1
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Pozycja dla kierowcy faktycznie optymalna, siedzenia trzymały, pomimo twardości można było podróżować na długich dystansach. Kręgosłup nie odczuwał, niestety, tyłek cierpiał.
~audi a3
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu, z tyłu również dużo miejsca, mimo, że jest to 3 drzwiowy samochód !!!!! Siedzienia są dopasowanie idealnie do ciała !!!
Audi A3 8L Hatchback