Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
obalam mit, że audi a3 to droższa wersja golfa. to nie prawda. jest to zupełnie inne auto, które z golfem nie ma nic wspólnego. oczywiście producent zadbał o to, by nie zapomnieć, iż jest to auto z grupy VW, ale to tylko drobiazgi. ogólnie jakość wykonia jest na poziomie audi. dbałość o szczegóły i dopracowanie jest na najwyszym poziomie. zdecydowanie widać różnicę w stosunku do tańszych kompaktów. co warto podkreślić - materiały użyte do...
~psycho
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jakość jak to w Audi, bez zarzutu. Porównując zużycie elementów wnętrza Audi z 98 roku z np. Oplem Vectrą 2002 r. to niebo, a ziemia, Audi wygląda jak nówka. Oczywiście jeśli właściciel to normalna osoba, a nie jakiś flejtuch i brudas, bo nawet najtrwalsze wykonanie z czasem się temu nie oprze.
~mikon67
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Dla mnie super. Poprostu zależy kto czego oczekuje od auta. Audi a3 spełnia moje oczekiwania. Teraz mysle jeszcze ze moze jak bede miał rodzine i bede musiał kupic wieksze auto to kupie jeszcze takie audi w 5d i w silniku 1.8t i pujdzie na nową mape i wtedy bedzie juz idealnie.
~Err0r
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Auto tanie w zakupie, dostarczyło sporo radości. Koszty elementów eksploatacyjnych niskie. Możliwe, że trafiłem na kiepsko egzemplarz chociaż przed zakupem był dokładnie sprawdzany. Nic nie wskazywało na tego typu dolegliwości..
~pers1@interia.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jakośc bardzo dobra ale też audi sie ceni i trzeba dosć słono za nie zapłacić. Warto dobrze sprawdzić auto przed zakupem i nawet troszke więcej zapłacić żeby później cieszyć sie tak jak ja bezawaryjna i przyjemną jazdą.
~Mariusz
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
I tu jest problem bo auto jest sporo droższe od np Opla czy VW a jednak w zamian dostaje sie chyba tylko prestż i troche wiecej przyjemnosci z jazdy.
~Piotr
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Co tu duzo pisac w tej kwestii, audi to klasa sama w sobie nawet w tym malym aucie widac idealne spasowanie elementow w tym przedziale cenowym polecam kazdemu
~Kacper
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
lepiej wykonany od golfa ale tez bez rewelacji. plastiki w środku hałasują dość mocno co bardzo irytuje przy jeździe po średniej jakości nawierzchni
~Aro1
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Razem z autem dostałem fakturę zakupu nowego... za tą kasę, to serwis powinien przyjeżdżać do mnie... Wartość napraw podwoiła jego wartość.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
17,0
10,9
~Patryk
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Kupiłem to auto tylko ze względu na cenę(500?), miałem wątpliwości, ale auto bez większych problemów śmiga do tej pory.
Audi A3 8L Hatchback