Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ferraudi
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Autko jest małe i zwinne, precyzyjne w prowadzeniu. Amortyzatory i część elementów zawieszenia mimo 21lat cieszą mnie nadal swoim dobrym stanem. Moje A3 przeszło w zeszłym tygodniu 2 już przegląd w PL i znów usłyszałem że diagnosta dawno nie widział A3 w tak dobrym stanie i z taką ilością sprawnych oryginalnych części. W lato jeżdżę A3 na alu felgach z oponami 225/45R17 co pozwala na super tłumienie nierówności i super prowadzenie nawet w...
~psycho
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód prowadzi się świetnie, podróżowanie z prędkościami 160 km/h to nie problem. Autem nie buja i nie rzuca, ma się wrażenie jakby siedziało się w większej limuzynie. Jednak trzeba wspomnieć, że w wersji Ambition (obnieżenie fabryczne -16 mm) jest dosyc twardo i jak leci się po polskich drogach 100 km/h troche tłucze. Dla kierowców ze sportową żyłką w sam raz, dla poszukujących komfortu wersja Attraction.
~ICP
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
W wersji Attraction zawieszenie dobrze spełnia swoją rolę, jest miekkie i pozostawia użytkownikom ceniącym komfort sporą wygodę. Jednak amatorom agresywnej jazdy nie da poczucia bezpieczeństwa w trakcie odchyłów nadwozia przy pokonywaniu ostrych łuków. Obecnie jeżdzę A3 na zawieszeniu Eibach ProSystem ubranym w 225/40/18 P ZERO, nie ma mowy o jakiejkolwiek podsterowności i przechłach, zachowałem komfort jazdy ! polecam !
~mikon67
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Jest bardzo dobrze i dość sztywno ale ja tak lubie. Po zakretach prowadzi sie doskonale(jak sie auto wyczuje). Wyszedłem juz nim nieraz z bardzo trudnych sytuacji. Raz audi tt jadąc za mną nie wytrzymało tempa po ostrych zakretach na leśnych serpentynach warm-mazurskich i wypadło z drogi. Pewnie koleś miał słabe opony bo była mżawka a tu taki niefart.
~Daniel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
bardzo dobre zawieszenie, które sprawia, że auto trzyma się drogi jak przyklejone. zakręty pokonuje niezwykle pewnie. w tej klasie wydaje się bezkonkurencyjne. jest jednak zbyt twarde, co jest wyjątkowo odczuwalne na nierównościach. osoby poszukujące komfortu lub przyzwyczajone do ´francuskich´ układów jezdnych powinny wziąć to pod uwagę.
~Maxu
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Niby sportowe twarde zawieszenie, ale na zakrętach go wychyla. Nie trzyma się drogi na tyle dobrze, na ile wygląda. Z wchodzeniem w zakręty z dużą prędkością trzeba uważać. Na pewno lepiej sobie radzi niż Opel Astra czy Toyota Yaris, ale na pewno gorzej niż Honda Accord.
~maciexxx001@wp.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Auto świetnie trzyma się drogi.Daje poczucie bezpieczeństwa.Jednak zawieszenie musi być w pełni sprawne,co na polskich drogach nie jest łatwe.Koszty wymiany bardzo wysokie.Trwałość mniejsza niż w passacie(do niedawna miałem passata jako drugie auto b5 po lifcie).
~wkretymocujace
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Auto prowadzi się dosyć ociężale, ale jest przyjemne w prowadzeniu, niestety układ jezdny jest dosyć nietrwały, a części zamienne są bardzo słabej jakości. Auto jest za to bardzo stabilne przy wysokich prędkościach, nawet na 15" felgach.
~RYJU
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Układ jezdny też OK , są opinie że za niskie zawieszenie jednak przy mocy silnika 125km i w miarę fajnym wyglądzie musi się to trzymać drogi gdyby tak nie było była by gadka że taki wygląd spoko silnik a drogi się nie trzyma , nie ma co narzekać jest OK.
~pers1@interia.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Nie wiem czy we wszystkich a3 tak jest ale u mnie zawieszenie jest wyjątkowo sztywne i twarde. Ale trzeba przyznać że samochód dobrze trzyma sie drogi. Na zakrętach nie czuć wyrzucania na zewnątrz.
Audi A3 8L Hatchback