Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2003 (42) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
zimą bardzo szybko się nagrzewa i z łatwością utrzymuje stałą temperaturę. klimatronik wspaniale dopasowuje siłę nawiewu i stopień ciepła. dzięki specjalnemu magicznemu przyciskowi - likwidacja pary na szybach następuje po kilku sekundach. korzystając z ustawienia ´auto´ wnętrze ma tendencję do parowania, szczególnie w czasie deszczu. sprawność i wydajność klimatyzacji latem oceniam na 5. bez zastrzeżeń.
~Ferraudi
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Auto klasy kompakt z 1997roku i Climatronic? Przez cały okres użytkowania klimatyzacja i ogrzewanie działały bez zarzutu. Nieduże wnętrze nagrzewa i chłodzi się szybko i trzyma temperaturę. Pasażerowie tylnej kanapy w zimę nie powinni zmarznąć a w lato na pewno się nie ugotują. Climatronic fajnie dobiera sobie obroty dmuchawy tak żeby nagrzać lub schłodzić wnętrze w jak najszybszym czasie.
~Aro1
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Totalna porażka. Serwis nie mógł sobie poradzić z klimą. Wiecznie się psuła. Raz nawet zapłaciłem ponad 3 tys. zł za naprawę i dupa. Apropos serwisu, to zepsuli inne rzeczy i się nie poczuli. Jak kupiliśmy auto, to skakaliśmy do góry, że w końcu jadąc na wakacje będzie chłodek. Niestety, rozczarowanie.
~Adam
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Wentylacja działa średnio...może po prostu muszę jechać do serwisu żeby sprawdzili mi klimatyzację(automatyczna). Boczne nawiewy są jakby zapchane bo gdy przednia szyba jest już odparowana to boczne - chodź nawiewy są prawidłowo ustawione to pozostają ciągle zaparowane.
~Maxu
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Silnik bardzo szybko się nagrzewa, super sprawa podczas mrozów, aż się wysiadać nie chce :) Klima włącza się niemal od razu. Mam climatronik - choć na AUTO nigdy nie daje, bo wystarczy że jest +5 i włącza klimatyzację i zawsze nawiew ustawia sobie prawie na maxa.
~pers1@interia.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
W moim modelu jest klima-tronik. Jedyny mankament to nie działający kompresor klimatyzacji poniżej około +3 stopni Celsjusza. Niestety u mnie mam tendencje do parowania szyb, dlatego uważam że to kierowca powinien decydować o wyłanczaniu kompresora klimatyzacji a nie producent.
~audi a3
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Dosyc szybko się nagrzewa, klimatronic sprawdza się latem bardzo dobrze, jednak mała pojemnośc robi swoje 1,8 to trochę za mało na takie autko, ale nie jest tragicznie !!!!! Moje poprzednie samochochody miały pojemnośc od 2,0 do 5700 cm3 także samochód szybciej się nagrzewał !!Q!!
~mikon67
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Super. Zwłaszcza ze mam te auto juz prawie 2 lata i z klimą nie było problemu. Była odgrzybiana i zmieniony został filtr kabinowy. W lato klimatronik spisuje sie bardzo ładnie a w zime moze być naprawde gorąco.
~wkretymocujace
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Wersja bez klimatyzacji sprawdza się poprawnie, ogrzewanie bardzo silne, z wentylacją nie ma problemów, szyby nie parują, szyberdach znacznie poprawia komfort, nawet w parze z klimatyzacją.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grzegorzd8
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
System wentylacji , ogrzewania i klimatyzacji bardzo dobry. Brak jakichkolwiek problemów zarówno zimą jak i w upały latem. Łatwo radzi sobie z zaparowywaniem szyb . System klimatronik pracuje świetnie.
Audi A3 8L Hatchback