Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód z pozoru wydaje się być typowy dla 2 osób jednak jest to pogląd zdecydowanie mylny. W środku jest praktycznie tyle samo miejsca co w A4. Jedyna różnica jest taka, że A3 jest węższe jednak nie sprawia to żadnego problemu w podróżowaniu. Spokojnie zmieszczą się w nim 4 osoby. Za kierownicą w wysokim komforcie będzie podróżowała bardzo wysoka osoba.
~tomek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam 175cm wzrostu i miejsca z przodu jest wystarczająco. Z tyłu jest zdecydowanie mniej miejsca. Nie jest to auto rodzinne. Przy nadwoziu trzydrzwiowym dodatkową niedogodnością jest jedna para drzwi i gimnastykowanie się w celu zajęcia miejsca na tylnych siedzeniach. Ułatwiają to zadanie bardzo pomysłowo składane siedzenia przednie.
~piQs_a3
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Komfortowo podróżuje czterech pasażerów. W trójkę na tylnej kanapie jest już ciasno, no ale czego chcieć od samochodu tej klasy. Wszechstronna regulacja fotela kierowcy sprawia, że każda idealnie dopasuje fotel do swoich predyspozycji.
~asterix5
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
ja nie narzekam ogólnie mówiąc dla mnie ok z przodu dużo przestrzeni na nogi a z tył tez nie ma co narzekać chyba ze jada z nami jakieś wysokie osoby ale w końcu to nie limuzyna ja jechałem w 4 osoby w trasie ponad 400 km i nikt nie narzekał
~jagmar
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
tu czasami gorzej. Co prawda do wielkich osób nie należe i dla mnie jest dużo miejca to czasm jak wioze \"większych\" ludzi to widzę że jest im mniej komfortowo... Ale w C;lio którym jeździłem poprzednio było jeszcze mniej wiec aż tak źle nie jest...
~VIRUS
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu mimo tego ze mam 190cm miejsca w miare ok, z tyło tragedia jest to auto 4 osobowe i to z tyłu 2 kobiety albo dzieci, bo faceci mają problemy miejsca na na nogi mało, ale jakoś sie w 4 osoby jeździło ludzie sie mieścili ale o komforcie można zapomnieć
~ZAKOL
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Hehe jestem kierowca wiec mam tyle miejsca ile sobie zrobie. Malo kto z tylu jezdzi wiec nie slysze narzekan na brak miejsca. Dodam ze pomimo wygladu jest obszernym autkiem wewnatrz
~gnat@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń kierowcy - 5 (mam 185 cm) Przesterzeń dla pasarzerów - 2 zwłaszcza jak ktoś siedzi za mną to ma strasznego pecha. Dla osób o wzroscie 160-170 dałbym 3 a nawet i 4.
~DJ-Boa7
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przod jest wystarczajaco, z tylo no, zalezy kto siedzie z przodu, ogolnie to nikt do teraz nie narzekal ze ma z tylu malo miejsca. Ale to przeciez hatchback
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
~MadUriel
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja mam wygodnie :] osoba z boku tez, we 4 tez bez narzekania chodz na nogi z tylu malo miejsca ale raz jeszcze powtarzam bez narzekania
Audi A3 8L Hatchback