Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

Zenek :-D, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 100KM 74kW
Rok produkcji 2002
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI PD 100KM 74kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : wspaniałe osiągi przy niewielkim spalaniu, komfort i rzeczywiście \"Przewaga dzięki technice\"
Świetny samochód mam porównanie do innych aut tej klasy i nie tylko i rozumiem dlaczego te samochody kosztują więcej one są doskonale wykonane, technologicznie zaawansowane i wytrzymałe hasło \"Przewaga dzięki technice\" jest w tym przpadku w 100% uzasadnione. Wiadomo jeżeli trafimy na egzemplarz po crasch testach albo w którym nie wymieniano oleju przez 100 tyś km i katowano go pod każdym kątem to żaden samochód nie bedzie nam służyć.Moją maszynę osobiście sprowadziłem z zagranicy gdzie ostatni przegląd w książce serwisowej miała wbity przy przebiegu 146 tyś km wierzcie mi kto sie tym autem przejechał nie mógł z wrażenia z niego wyjśc, technicznie samochód mam nowy. Powiem szczerze bardzo chciałem ją mnieć i sie nie zawiodłem. Polecam wszystkim Audi, jeżeli zatroszczycie sie o nią odwdzięczy sie, z resztą jak każdy samochód o który sie dba.
pali tyle co nic a przy tym na polski warunki wystarcza w 130% :-)
biegi wchodzą bardzo płynie
jak przyklejony
ok
świetna
jak dla mnie super nie marzne, nie dusze climatron super polecam każdemu
nie można wymagać cudów od kompaktu ale wydaje mi sie że jest ok
to dzięki trzem legendą pierwsza To \"T\" druga \"D\" trzecia to \"I\" połączenie ich tworzy najlepszą symbioze w przyrodzie :-)
płaci sie dużo ale równie, dużo sie dostaje
leje paliwo i jade
nic sie nie psuje tylko od czas do czasu wymnieniać należy części eksploatacyjne jak w każdym aucie i tyle

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 100KM 74kW [l/100km]

5,8