Ocena kierowcy - Audi A3 8P Hatchback 3d

vacum@interia.eu, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2006
Audi A3 8P Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2012 - Oceń swoje auto
Za namową żony kupiliśmy A3 ja chciałem więszy samochód dlatego mnie nie zachwycił, ale jestem z niego bardzo zadowolony, przy bliższym poznaniu można go polubić, sprawdza się jako samochód rodzinny i na dojazdy. Swietnie daje sobie radę w mieście i miło zaskakuje w trasie. Nie szarżuję więc spalanie w trasie poniżej 5 najniższe 4,3 ON(350 km)w zimie i jeździe miejskiej max 6,5 niewątpliwy atut tego auta. Jestem wyską osobą dlatego ździwiłem się, że w A3 mogę prowadzić auto nawet z wyprostowanymi nogami.Wada: pewnie cena, ale nie żałuję zakupu... no i jeżdżę Audi ;)
Na początku przy ruszaniu z miejsca gasł nie tylko mi teraz jest wszystko ok trzeba nauczyć się ruszać, z 2 biegu raczej ciężko to zrobić
jednym paluszkiem jakbym grał na harfie
jeżdżę na letnich oponach bo stwierdziłem że przy tak działających urządzeniach atypoślizgowych szkoda czasu na wymiany, jeżdżę też innym pojazdem na zimówkach i Audi na letnich dużo lepiej sie prowadzi chociażby po śniegu
ja nie mam problemów ale niska żona przy cofaniu niewielkie tak
przejechanie 300 km nie jest problemem w tym aucie się wypoczywa, a po słuzbowym fordzie padam
od przekręcenie kluczyka cipłe powietrze na przednią szybę, chociaż miałem samochody które szybciej się rozgrzewały, ale w końcu to jest silnik TDI
przy 188 cm wzrostu mogę swobodnie wyprostować nogi za kierownicą
tu naprawdę miło mnie zaskoczył
nie było
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW