Ocena kierowcy - Audi A3 8P S3 Hatchback 3d

komorowski@post.pl, 15 lat temu
Silnik 2.0 TFSI 265KM 195kW
Rok produkcji 2008
Audi A3 8P S3 Hatchback 3d 2.0 TFSI 265KM 195kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Sportback jest piękny. Światła do jazdy dziennej LED poezja. To samo z tylnymi lampami z obrysówkami coś pięknego. wybrałem kolor biały Ibis w połączniu z czrnym szklanym dachem....z dnia na dzien coraz bardziej mi się podoba.
Silnik pracuje bajkowo. Idealnie rozwija moc i ciągnie od samego dołu. Nie poznałem jeszcze pełnych jego możliwości, bo auto ma poniżej 1000 KM przejechane, i proces docierania trwa. Odebrałem go kilka dni temu. Tak jak jeden z moich przedmówców słusznie zauważył....odpala jak diesel, ale po chwili jak tylko złapie temperature to brzmi rewelacyjnie. Niezależnie do biegu na którym jedziemy od 2000 obr. ciąg jest niewiarygodny, aż się banan na twarzy robi.
Biegi wchodzą bez zastrzeżeń. Skrzyni moim zdaniem jest idealnie zestopniowana.
Haldex 4 generacji...i tyle w temacie :-)
Nie mam zastrzeżeń
Jak to Audi....wszystko pod ręką, ograniczona do minimum ilość przycisków i intuicyjna obsługa.
Polecam szklany dach. Nie lubie jezdzic z klimą, wiec wystarczy uchylić dach i jest bardzo przyjemnie. Auto szybko łapie temperaturę i zarówno ogrzewanie jak i chłodzenie następuje błyskawicznie. Zobaczymy jak będzie w zimie, ale nie przypuszczam żeby było inaczej.
Wybrałem nadwozie Sportback. A co za tym idzie każdy ma wystarczającą ilość miejsca.
Audi ! ;-)
Dobrze, bo wiadomo....zawsze mogłoby palić mniej....ale żeby tak było trzeba było wybrać 2.0 TDI. Paliłby 8 litrów w mieście....ale wtedy nie miałby magicznego napisu S.
auto ma 4 dni....co tu pisać ;-)
Audi A3 8P S3 Hatchback 3d