Ocena kierowcy - Audi A4 B9 Avant

Silnik 2.0 TDI 190KM 140kW
Rok produkcji 2017
Audi A4 B9 Avant 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Tak po prawdzie nie rozumiem dlaczego ten samochód otrzymał tak wysokie oceny.Chyba nikt nie jeżdził poprzednikiem a4 b8 ze sportowym zawieszeniem.Ogólnie niby wszysto ok,jednak to gorszy produkt od a4b8
190 Km bardzo mało pali i jest niesamowicie cichy.Nie miałem samochodu który by tak cicho jeżdził
Niby wszystko ok ale przy ruszaniu często szarpie sprzęgło.Ford czy Opel nie ma tego.Poprzednik też to miał i Audi nie daje sobie z tym rady
Oceniam ten samochód głównie według uczucia jazdy.Auto ma sportowe zawieszenie tak jak a4 b8 ale jest miękkie.Nie leży na asfalcie jak poprzedni model,buja się i w zakrętach kładzie się na bok czego nie było w a4b8.Jak wsiadałem do poprzedniego modelu to zawsze miałem uśmiech na twarzy,tutaj ot tak sobie
Więcej miejsca od poprzednika,coż tam trzeszczy w słupkach i nie jest taki sztywny jak poprzednik.Taki sobie Mondeo.Fotele standardowe beznadziejne,fiesta mojej żony ma lepsze.
Najcichszy samochód jaki miałem
Kupiłem używany w Audi.Pierwsza naprawa ogrzewane fotele,druga ogrzewane lusterka.Klapa tylna nie reaguje na ruch nogą
Sprzęgło szarpie .Miałem wiele aut a to ma tylko Audi

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 190KM 140kW [l/100km]