Oceny Audi A4– wybierz generację

Najnowsze oceny Audi A4

~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Audi A4 B5
Fantastyczną sprawą jest karoseria która nie rdzewieje, właśnie to i silnik 1.9 TDI sprawiły że tym samochodem byłem zainteresowany. Szkoda bo samochód jest ogólnie fajny, ale na nasze drogi nie ma dobrego samochodu.
~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Audi A4 B6
Auto jest świetne. Niezawodne i przyjemne w eksploatacji. Każda przejażdżka o przyjemność dzięki super zestrojonemu zawieszeniu. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i daje nam na tyle informacji zwrotnych że doskonale wiemy co dzieje się z przednimi kołami. Silnik doskonale radzi sobie z gazem. Posiada fantastyczną skrzynie biegów. Najprzyjemniejszy manual jakim jeździłem.
~vip.js@wp.pl
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Audi A4 B7
jest to moje trzecie z koleji audi i nadal bede kupowal auta tej marki
~olo_wlkp@interia.eu
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Audi A4 B5
zaznaczam że to jest moja opinia dotycząca mojego egzemplarza !!! po pół rocznej znajomości uwierzyłem w jakość i projektantów audi. Wnetrze sliczne z wstawkami materiałów drewnopodobnych wykonczone bardzo dokładnie i z zbałością o szczegóły. Zawieszenie komfort odporne na jakość naszych Polskich dróg. Silnik nie do zajechania nawet z gazem, pracuje bardzo dobrze. Karoseria audi nie zna czegoś czym jest rdza. Moja rada dla zamierzajacych kupic...
~AJ
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Audi A4 B6
Jestem zadowolony z tego auta jest niezawodne i nie ma z nim zadnych problemow. Ide odpalam i jade. Oczywiscie ma juz swoje lata i przebieg i konieczne sa niektore wymiany jak uszczelki czy zarowki itp. ale to jest nie do przeskoczenia. auto o duzej mocy dla opanowanych ludzi zbiera sie naprawde imponujaco nawet na 5 biegu. mnie oczarowal ten samochod wielkie poklony dla konstruktora.
~iceman
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Audi A4 B5
Naprawdę nie ma się czym zachwycać - auto różni się od passata b5 jedynie wykończeniem i wyglądem. Płyta podłogowa taka sama jak i 90% innych części.
~Ks
Limuzyna 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A4 B9
Samochód szybki, wygodny, w miarę oszczedny. Ma bardzo dobre właściwości jezdne i świetne materiały we wnętrzu. Niestety trapi go duża ilość usterek.
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Audi A4 B7
Idealny samochód. 270KM dają radę w każdych warunkach, quattro do super rozwiązanie na śliskie drogi. A bardzo bogate wyposażenie powinno zadowolić najbardziej wymagających.
Dziennik kosztów dla Audi A4
6,9
9,4
12,1
~mr.elwood, mr.elwood@gazeta.pl
Sedan 3.0 V6 220KM 162kW
Audi A4 B6
Bardzo dobre auto. Jesli ktos nie chce popisywac sie swoimi dochodami a chce miec auto bardzo szybkie, wygodne, niezawodne a jednoczesnie z klasa - to A4 3.0 jest dla niego. Polecam z dodatkow przede wszystkim reflektory ksenonowe - warto wysuplac te pare tysiecy.
~2.7 Tdi 210 Ps
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Audi A4 B7
Jestem zadowolony jednym slowem cudo nastepne auto to tez audi tylko ze 3.0 tdi :)
Audi A4