Ocena kierowcy - Audi A4 B9 Avant

Sebastian, 2 lata temu
Silnik 2.0 TDI 190KM 140kW
Rok produkcji 2017
Audi A4 B9 Avant 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Dobra skrzynia szybka reaguje znakomicie na pedal gazu
Miałem już w życiu kilkanaście samochodów i zawsze wracam do A4 to już któraś z kolei Audi A4 a pierwsza B9 auto moim zdaniem bardzo dobre jakość wykonania na wysokim poziomie wyposażenie prawie kompletne bardzo dobrze się prowadzi.Wyciszwnie wnętrza bardzo dobre przy 170km/h można normalnie rozmawiać światła full Led robią mega robotę asystent jazdy w korku bardzo fajna rzecz jak i aktywny tempomat nagłośnienie Banga też gra przyzwoicie dla mnie auto idealne polecam co do ceny takich aut No cóż za audi trzeba zapłacić swoją cenę niestety ale warto
190 koni już jest ok ale i tak zawsze robię program (chip tuning) wtedy fajnie się odpycha
Szybka S tronic zależy od ustawien trybu jazdy od szybkich przezucen na wyzszy bieg aby auto jak najmniej paliło do trybu dynamic trzyma na wysokich obrotach
Precyzyjny lekko chodzi dzięki servotronic
Ja mam avanta dla mnie bomba ale to jest kwestia gustu
Bardzo dobra choć lusterka są troszkę małe
Wszystko intuicyjnie na swoim miejscu
Trzy strefowa klimatyzacja daje rade mimo że czarne auto
No cóż to Audi A4 trochę większy kompakt dla rodziny 2+1 jest w sam raz na dalszy wypad poza miasto
Tu jest bardzo dobrze do wnętrza nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki
Koszt utrzymania mimo że auto klasy premium na znośnym poziomie prócz tego bardzo duży wybór części zamiennych różnych producentów
Tutaj też jest ok płacimy więcej ale to Audi wszystko niestety kosztuje chcesz taniej kup golfa albo skode
Mimo że samochód ma przejechane 190 tys nie mam zastrzeżeń wiadomo filtry oleje rozrzad ale to rzeczy eksploatacyjne tak jak narazie bez usterek
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 190KM 140kW [l/100km]