Oceny Audi A5– wybierz generację

Najnowsze oceny Audi A5

~św
Audi A5 I
Auto oceniam po prostu doskonale generalnie. Świetnie wygląda i jest bardzo intuicyjne na drodze i w użyciu
~Kuba
Sportback 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A5 I
Samochód bardzo godny polecenia. Poza drobnymi mankamentami naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. Auto jest dość praktyczne na co dzień, a sportowe zacięcie zwiększa przyjemność z jazdy. O doskonałym wyglądzie nie muszę nawet wspominać...
~jerlek
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Audi A5 I
bez zachwytu. haslo "przewaga dzieki technice sie nie sprawdza"
~Lotnik1976
Sportback Facelifting 3.0 TFSI 272KM 200kW
Audi A5 I
Wymarzony samochód - duży mocny silnik, bogate wyposażenie, nie wyróżniający się w tłumie. Komfort i jakość na bardzo wysokim poziomie. Póki co jedyny pojazd w rodzinie 2+1
~driver
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Audi A5 I
Auto aspiruje do klasy premium, natomiast jest awaryjne, zrobione ze średniej jakości materiałów. Nie polecam ! Za taką cenę wymaga się doskonałej jakości a średniactwa.
~Leon
S5 Sportback 3.0 TFSI 333KM 245kW
Audi A5 I
Ogolnie auto 'lezy' mi bardzo dobrze. Swietnie sie prowadzi, doskonale materialy wykonczenia, bardzo duza moc, i siedzac za kierownica ma sie wrazenie jak by byl szyty na miare. Wczesniej mialem BMW, ale szybko powrocilem do Audi, gdyz wlasciwosci jezdne, naped Quattro, stylizacja i wykonczenie w srodku bardziej mi pasuje. Jedyny mankament tego auta to spalanie, ktore wedlug mnie jest po prostu za duze przy szybszej jezdzie. Audi...
~Darko
Sportback 2.0 TFSI 180KM 132kW
Bardzo dobry samochód , wcześniej jeździłem audi A4 i A5 to inna bajka
~ace
Audi A5 I
Wspaniałe, cudowne, fantastyczne auto. Świetnie, bardzo dokładnie i ze smakiem zaprojektowane w najdrobniejszych detalach. Elgenckie i sportowe zarazem. Mimo ze projekt ma juz pare lat, bardzo dobrze znosi próbę czasu.
Dziennik kosztów dla Audi A5
7,6
11,0
~delikwent
Sportback 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A5 I
Przede wszystkim bardzo ładny. Do tego czarny brilant i 19" felgi i robi wrażenie na drodze.
~stary wyga
Audi A5 I
Auto daje efekt WOW. S- line i 19" felgi , piękny lakier . Oglądam sie za nim idąc z parkingu do sklepu. Oglądają się za nim ludzie , z zazdrością patrzą sąsiedzi. Auto wygląda i jeździ jednocześnie a takie połączenie udaje sie mało której marce i modelowi. Na razie nie widzę godnego zmiennika dla mojej A5
Audi A5