Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.6 V6 150KM 110kW 1994-1997 (13)

~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Znakomity samochód, nadwozie ocynkowane, części zamienne nawet bardzo dobrej jakości tanie, znakomite wyciszenie silnika, wygodny, duży i naprawdę świetny samochód. Jeśli komuś nie przeszkadza spalanie niech szuka i się cieszy niezawodnością i komfortem lepszym niż większość nowszych samochodów w tej cenie
~athlon
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Silnik cichy, mocny, elastyczny, fajnie mruczy i bierze malutko oleju chyba że bardzo przesadzimy z gazem w podłodze. (Silnik)
~Tommy
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Wspaniały, duzy, superwygodny i trwały samochód. Jakośc wykonania wzorowa.
~Dźwiad
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
piątki nie dam ,ale tak 4+. Ponieważ dużo pali i jest kosztowny w utrzymaniu ogólnie.Myślę jednak ,że jest to jeden z najlepszych modeli Audi jaki kiedykolwiek wyszedł:)na dłuższą trasę tylko A6:))komfort nieporównywalny:)polecam klimę - nasz klimat tego wymaga:)tu albo jest Zimno przez większość roku ,albo gorąco przez 2 miechy w roku:)),ale taki klimat:)
~mchris
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Autko super,ale ceny w servisie za wysokie.Znakomity silnik,nie bierze wcale oleju,przy spokojnej jeżdzie pali w granicach 8 litrów. 6 cylindrów robi swoje przy wyprzedzaniu.Niesamowicie elastyczny silnik.W środku po 6 latach nic nie trzeszczy,amortyzatory jak nowe mimo naszych wspaniałych dróg.Tarcze hamulcowe jeszcze długo nie do wymiany. Polecam ten samochód.
~Patryk
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Ogólnie to autko spoko, pozytywnie potrafi zaskoczyć mimo upływu czasu. Dużo miejsca, wielki bagażnik i komfort. Uważam że 2.6 to optymalny silnik do tego samochodu. Dużo radości z jazdy idealny na długie trasy z rodziną, dość tanie części i łatwo dostępne. Silnik bardzo dobrze znosi gaz. W tej cenie trudno o lepsze auto rodzinne.
~karimex@go2.pl
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Po 100 000km,wysiadło przednie łożysko.Praktycznie nie do wymiany dioda oświetlająca wskażnik temp.zewnętrznej,Po 146 000 wysiadł centralny komputer/niestety do wymiany/.Bardzo drogi serwis w Audi.
~Piotr
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
nie bierze oleju wysoka kultura bardzo czesto przekracza 200 km/h super (Silnik)
~romek
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
super wóz. warto poszukać zadbanej c4 i cieszyc sie wkładem serca i wiedzy w motoryzacje inzynierów, a nie sponsorowac ksiegowych po i chinskich fabryk
~lol.
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Diodę przy wskażniku temp. da się wymienić,tylko trzeba mieć dobrego elektryka. W moim samochodzie również się spaliła i wymieniłem bez problemu. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Audi A6 C4 Avant