Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Sedan

Jerzy Łódź, 15 lat temu
Rok produkcji 1994
Audi A6 C4 Sedan 2.0 115KM 85kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
Karoseria : Pełny ocynk - jak nigdzie nie przydzwonię;););) - to nigdy nie zardzewieje.
Zawieszenie : Nie wytrzymuje długo naszych dróg - ale koszty nie są wielkie.
Przy tej masie samochodu troszkę brakuje koników przy wyprzedzaniu na trasie, ale jak się dobrze zbuduje prędkośc to nie ma problemu. Po mieście nie mogę narzekać.
W sumie bez zarzutu, ale ostatnio pojawił się mały problem ze sprzęgłem i bierze zaraz przy podłodze - z tego co wywnioskował mój mechanik, to najprawdopodobniej wina pompy - koszt wymiany ok. 200PLN
Przy tym roczniku, bez kontroli trakcji - uważam, że jest na poziomie bdb, a w porównaniu z passatem B3 o 2 oceny wyżej.
OK. Dobra, jedyny mankament, to to, że dla niskich osób troszeczkę przeszkadza lewy przedni słupek.
Wygodne siedzenia z podłokietnikami z przodu i z tyłu - nie odczuwam zmęczenia po kilkugodzinnej trasie.
Daję 3,5 bo w passacie grzało szybciej i lepiej.
Jak dla mnie super, przy 4 osobowej rodzince jest wystarczająco miejsca na ludzi i bagaż, bagażnik jak na sedana WIELKI.
Po zmianie opon na letnie zauważalna różnica - jest OK.
Miasto - 13 LPG Trasa - 8 do 9 LPG Średnio przy instalacji nie sekwencyjnej trzeba liczyć ok - 11 litrów Ceny części w normie - klocki przednie to koszt 140 PLN za komplet, końcówka drążka - 32 PLN itp.
Auto z 1994 roku za 11 tys - trzeba przemyśleć
Przez 14 miesięcy użytkowania i pokonaniu 24 tys. wymieniłem klocki przednie, lewą końcówkę drążka, amortyzatory przednie no i oczywiście co 15 tys. olej.
Jak na 15 letnie auto uważam, że zakup był bardzo trafiony.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

10,7