Oceny Audi A6 C4 Sedan

Najnowsze oceny Audi A6 C4 Sedan

~ORACULUM
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Audi A6 C4
Oceniam to auto na 4. Dobre auto do sprawnego poruszania się.
2,2
~andzrej
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi A6 C4
Ogónie auto awaryjne i drogie w utrzymaniu , ale popyt jest puki tępe dresiki krecą bacczki pod remizami i udają szpanerów choć połowa wagi auta to szpachla:DDDD
Sedan 2.8 V6 174KM 128kW
Audi A6 C4
auto kupiłem na przełomie czerwca 2008 roku ,zadbałem o wymiane rozrzadu ,pompy wody termostatu płynów filtrów oleju .i jak do tej pory latam nim bez awaryjnie ,wedłóg mnie model a6 c4 to naprawde wdzieczne auto ..aż zal bedzie sie z nim rozstawac w kwietniu

Usterki Audi A6 C4

Audi A6 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Johnny
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Audi A6 C4
Auto ogólnie dobre ale nie z tym silnikiem. Jednostka jest poprostu (przynajmniej jak dla mnie) troche za słaba, samochód waży ok 1350 kg a te 125KM troche się ociąga. Jeśli chodzi o karoserie to jest naprawde dobrze (ocynk). Pozytywnie zaskoczyła mnie też skrzynia biegów, jest precyzyjna, biegi łatwo wchodzą w ogóle nie ma z nią problemów. Miejsca wewnątrz auta full dla każdego, zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Bagażnik o pojemności ok...
1,0
~Andrzej Lisowski
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi A6 C4
psuło sie wszystko-nigdy nie kupie AUDI ,mechanicznie silnik do dupy,elektronika awaryjna ,siedzenia kiepskie-co tu pisac trabant chyba lepszy
~Audi_tdi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Audi A6 C4
Może tył niezbyt piękny, ale za to super bagażnik 510 litrow.
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Audi A6 C4
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodziku, duze, wygodne i nie awaryjne autko, co wiecej chciec. nastepne autko to napewno tez a6 z automatyczna skrzynia biegow, tylko ze nowsze i moze z 3litrowym dieselkiem.
2,2
~Marcin
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi A6 C4
rdzewieje strasznie karoseria bardzo słabo ocynkowana
~Dymek
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Audi A6 C4
Świetne auto. Ekstremalnie komfortowe, bardzo dynamiczne (2.5 TDI 140), absolutnie bezproblemowe. Ostatnie takie Audi nie do zajechania na którego produkcji nie oszczędzano ani grosza.
~adam
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Audi A6 C4
Bardzo wygodny, dynamiczny, cichy i ekonomiczny-czego więcej chcieć.