Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Sedan

KUL@, 10 lat temu
Silnik 2.6 V6 150KM 110kW
Rok produkcji 1996
Audi A6 C4 Sedan 2.6 V6 150KM 110kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Pozytywnie zaskoczyła mnie praca i właściwości jezdne tego auta, cieszy człowieka sam fakt iż po ciężkiej pracy, wsiada w swoje wygodne auto i z rozkoszą dojeżdża z pracy do domu i na odwrót.
Układ elektryczny : panel klimatyzacji
Auto posiadam już 2 latka i sprawdza się doskonale na krótkie i dalekie trasy, silniczek elastyczny, troszkę ssący, ale coś za coś, komfort doskonały, wykończenie materiałowe na naprawdę wysokim poziomie, jeśli ktoś szuka auta w którym liczy się zrelaksowanie podczas zjazdy i pełny komfort za nie dużą cenę to tylko nasze audi.
praca silnika jest świetna przy biegu jałowym i 900 obrotach w ogóle go nie słychać, przyspieszenie jest i czuć moc.
pełen komfort biegi krótkie, śmiem stwierdzić ze z szczypta sportowego zadzioru.
pełen komfort idealne tłumienie nierówności.
widoczność zasłaniają troszkę boczne słupki ale można do tego się przyzwyczaić.
Troszkę za głośno działa nawiew dlatego 4 gwiazdki ale to nie znaczy ze nie spełnia swojego zadania bo wentylacja i nawiew działają idealnie sprawnie.
jaka to w klasie limuzyn, czy dla małych czy dużych miejsca nie zabraknie.
w moim przypadku na postoju silnika nie słyszę, wiec jest naprawdę dobrze wytłumione.
moje wyniki spalania 95Pb miasto do 9l/100kmh - prędkość zmienna trasa do 6.9l/100kmh - prędkość do 140kmh Auto nie posiada instalacji gazowej, bo takowej nie uważam za ekonomiczniejszą przy swojej jeździe
Niezawodność i pełny komfort za naprawdę niska cenę fakt spalanie mogło by być mniejsze, ale było by nie było jest to duże auto i łyknąć swoje musi mimo to gorąco polecam.
z drobiazgów mogę wymienić tylko panel klimatyzacji pocieszywszy usterka były zimne luty, usterka do na prawienia samemu.
dzięki naszym kochanym drogom miałem do wymiany maglownice

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.6 V6 150KM 110kW [l/100km]

7,9