Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Sedan

niewdziecznik@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Rok produkcji 1996
Audi A6 C4 Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Mam a6 2,5 Tdi Quattro, super samochod mam go ponad rok i zrobiłem ok. 40 tys. wymiana oleju i filtrów i poza tym nic. jezdze i na ropie i na opale zadnych problemów. typowy samochód rodzinny, wysokie bezpieczeństwo. jestem bardzo zadowolony.
super silnik, ładna praca no i wytrzymałośc do ok. 1 miliona kilometrów. przy moim przebiegu nie bierze wogoóle oleju. i zrobiłem tego czego nie powinienem czyli przeszedłem na olej półsyntetyczny z mineralnego i brak jakich kolwiek rozszczelnień. wymiana oleju co 10 tys, powierza co 20 , paliwa co 30 tys.
pracuje wysmienicie, zadnych zacieć no i oczywiście jest 6 biegowa
sztywny, samochod trzyma sie super drogi.....poza tym mam Quattro. duzy komfort. dopiero przy tym przebiegu wymieniłem tuleje w wahaczach przednich koszt 50 zł.
nienaganna wszystko jak na dłoni , nawet słupki nie przeszkadzaja
wszystko na swoim miejscu jak na niemca przystalo.
bez zarzutów, klimatronic
to niezły samolot , wczesniej miałem bravo ale jak wsiadłem to sie przestraszyłem .....wkoncu to limuzyna
powyzej 160 szum wiatru, miedzy 100-140 super. na biegu jałowym wspaniała cichutka praca diesla....wszyscy którzy maja wiedza o co chodzi
srednie spalanie 7 litrów. w miescie 8-8,5 zima litr wiecej. ajmniejsze spalanie jakie udalo mi sie uzyskać to bylo 4,9 litra na 100 km. ale nie przekraczałem predkosci 90/h. na trasie przy predkosci 100-120/h 6 litrów. wedlug mnie fantastycznie w porownaniu do mniejszych silnikow 1,9 tdi
auto trzyma cene , jak widac marka ale to jest samochód a nie sztrucel, wolałbym 10 latka niz niektóre modele z salonu. czesci sa tanie i jest bardzo duzo zamienników dobrej jakości. no i bbardzo duzo czesci uzywanych wiec uzytkowanie naprawde tanie.
nie miałem chociaż w sumie czasami brzeczyk swiateł mi nie działa ale to bzdet, jakis czujnik
nie miałem. super oby tak dalej odpukać

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI quattro 140KM 103kW [l/100km]

6,9