Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Abdul, 13 lat temu
Silnik 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 1999
Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Myślałem że bedzie bardziej mułowaty ale mnie miło zaskoczył
Karoseria : zł amana prowadnica otwieranego dachu koszt naprawy zero można samemu naprawić
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 2.5 tdi Avant (AKN)i więcej nie mam do napisania :P
Praca silnika jest bardzo fajna przyspieszenie hmmm wiadomo jest to diesel więc mogło by być lepiej , ale daje rade . Mi pasuje .
W moim przypadku 6 stopniowy manual precyzyjny biegi wchodzą ja w masełko. No i trochę trzeba się w mieście na machać :P Czasami żałuje że nie wybrałem Tiptronica
Bardzo przyzwoity.
Do przodu bardzo dobra widoczność , do tyłu też dobrze w końcu to kombi ale PDC pomaga
Klima chodzi rewelacyjnie może jest to duże auto i mam ciemny kolor ale klimatronik dwustrefowy bardzo dobrze się spisuje do tego SOLAR dach który wentyluje auto na postoju w upalne dni rewelka
kierowca znajdzie dogodną pozycje z tyłu miejsca jest naprawdę sporo , o bagażniku nie wspomnę
fakt że jest to diesel to w środku go za n wiele nie słychać. Dobrze wyciszone autko
Może i nie jest to jakiś mega oszczędny samochód miasto około 10 lirów trasa udało mi się zejść do 6 przy spokojnej przepisowej jeździe . Ceny napraw jako tako nic się jeszcze nie zepsuło odpukać. a ceny np komplet tarcz i klocków na przód to koszt około 500-600 pln można i taniej ale po co kupować to dobrego samochodu kiepskiej jakości zamienniki polecam ATE
Jak cię stać na AUDI to musisz się liczyć że części kosztują więcej niż do fiata , opla czy innego daewoo
Jak dotąd nic się nie zepsuło i oby tak dalej . A opinie że silniki AKN są bardzo usterkowe piszą ludzie którzy albo nie dbają albo kupują lewe paliwo. Ja jestem zadowolony . A mankamenty tego modelu to na pewno tylnia wycieracka i spryskiwacz tylnej szyby
Nie odnotowałem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 150KM 110kW [l/100km]