Lista ocen Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik od 5 lat :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadzenie tego ciężkiego auta jest nadzwyczaj przyjemne :) Moze to zasługa tego przeklinanego zawieszenia przedniego ? Czasami jak się zechce pozaleć na śniegu na ręcznym długość auto daje o sobie znać, czasami po prostu nie da się go opanować w długim poślizgu i natychmiast obraca auto :/
~marecki
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo wygodny wózek :) Czy to przy kołach 15 cali czy 16 bardzo dobrze wybiera nierówności-w końcu limuzyna :) Do sportowej jazdy nie za bardzo się nadaje-trzeba by było mieć zawieszenie sportowe co niestety na naszych drogach mało możliwe lub tylko dla wytrwałych :)
~Dexter125p
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
auto jak na swoje gabaryty prowadzi się doskonale wręcz się nim płynie wiadomo taka limuzyna nie służy do pokonywania szybko ciasnych zakrętów. Dobra opona felga 17\'\' i prowadzi się w zakrętach jak po torach. :)
~zchrobot
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
dobrze chodź może troszkę za bardzo miękko jest co powoduje przechył samochodu przy większej prędkości podczas pokonywania zakrętów, ale napewno jest bardzo komfortowe o ile felgi bedą max 17 z profilem 55
~ceks@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Chyba tylko pneumatyczne zawieszenie jest lepsze. Komfortowo sie jeździ. Ale do ścigania sie nie nadaje - za miękki i buja. Po sprowadzeniu poleciały prawie wszystkie wachacze.
~marcin
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
na 230 tys. wymieniłem łącznik i jeden górny wachacz reszta jest orginalna i nie stuka prowadzi się bardzo dobrze i trzyma się drogi
~TOMASZ
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
REWELACYJNIE TRZYMA SIE DROGI.JEDZIE JAK PO SZYNACH.ZAWIESZENIE WIELOWAHACZOWE BARDZO KOMFORTOWE ALE WRAŻLIWE NA POLSKIE DROGI.
~prezess
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
hm. mam sportowe zawieszenie wiec moje audi jest dosc sztywne, ale pomimo to jest wygodnie, duzy rozsraw kol i tak robi swoje.
~kierowca
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre prowadzenie pod warunkiem częstej wymiany wahaczy przednik w cenie 65zł za sztukę.
~madeinjapan
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
bez rewelacji . Z przodu jakieś wieloaluminium a z tyłu jakaś belka jak resory w poldku .
Audi A6 C5 Sedan