Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Avant Facelifting

Pachol, 6 lat temu
Silnik 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Rok produkcji 2016
Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Auto jakiego szukalem.Dynamika daje rade,komfort wysoki,niskie spalanie. Poczucie bezpieczenstwa i jazdy solidna konstrukcja. Rodzina 2+2 spakuje sie spokojnie. Choc passat czy Octavia wydawaly mi sie jeszcze bardziej pakowne. Narazie przejchalem tylko 10000 km i jestem zadowolony.Zobaczy co bedzie za pare lat....
190 koni w polaczeniu z bardzo szybkim s-tronic daja rade w miescie.Trasa rowniez wiecej niz wystarczajaco-predkosci przelotowe rzedu 180-200 nie robia zadnego problemu.
Wersja Ultra.Dluga siodemka 200 km/h obroty 2500 min. Wiec jest cicho i w miare ekonomicznie. Na zimno plynnosc skrzyni ciut mniejsza,ale to chyba normalne.Generalnie ocena bardzo dobra
Ktos kiedys napisal o tym modelu "Audi Classic"-dokladnie tak jest. Nie jest to auto do szybkiej,agresywnej jazdy.Miekki uklad kierowniczy.FWD-na szybkim stracie tragedia.Kola miela i miela . Mam porowownanie do Subaru-tam auto samo prosi sie o wiecej. Tu jest zupelnie odwrotnie-relaks,ale w plynnym i wystarczajacym tempie.
Kazdy oceni sam. Mnie sie podoba a Ledy i s-line dodaja uroku.
Bardzo wysoki. Wyciszenie,komfort resorowania,4 strefowa klima, dobre audio (Bose). Widocznosc srednia.Nie mam kamery i szkoda.Czujniki bardzo pomocne.
Wsiadlem i bez problemu od razu wiedzialem co i jak.
Szybciuko chlodzi ,w miare szybko grzeje jak na diesla oczywiscie.
Sa wieksze auta ale nie zalezalo mi na ciezarowce. Rodzina 2+2 bez problemu.
Tu jest bardzo dobrze nie tylko jak na diesla .Dzwiek silnika swietnie wytlumiony. Zawieszenie rowniez.
Auto drogie w zakupie. Czesci nie wiem bo narazie zmienilem tylko wycieraczki. Spalanie uwazam za bardzo niskie jak na taka krowe. Moja srednia to 6-8 litorw. Miasto: But i zima 9-11 Lato i oszczednie- 5-6 srednio 8-9 Trasa: podmiejska srednie tempo-6 litrow Autostrada 190-210km/h 9-10 litrow wleczonko pod miastem 4 litry Nigdy nie spalil mi wiecej niz 11 litrow to duzy plus. Raz dolalem Ad blue-czynnosc prosta i szybka.
Drogo ale narazie nie moge nazekac.
Czasem na dziurach zatrzeszy deska. Reszta ok.
Nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI ultra 190KM 140kW [l/100km]