Oceny Audi A6 C7 Avant Facelifting

Najnowsze oceny Audi A6 C7 Avant Facelifting

~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
Audi A6 C7
jezdziłem wszytskim juz chyba, kochałem BMW za młodu, do pierwszego poważnego wypadku, na deszczu i kasacji auta, nigdy wiecej, to samo z Xdrive, kilka Mercedesów, jednak kanapa to nie dla mnie, moze jak bede po 70tce.. Lexusy - paliwożernne, zwłaszcza ..hybrydy! w trasie, bo w miescie "jako-tako" (po japońsku ;) ) w 10 l się zmieścisz, ale ergonomia i obsługa przyrządów beznadzieja, no i osiągi przy tym spalaniu jakaś kpina :( VW, nei...
~Matteo91
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Audi A6 C7
Jestem bardzo zadowolony pod każdym względem. Samochód dostarcza z codziennej jazdy dużo frajdy. Przestronny, mocny, dynamiczny i przedewszystkim rodzinny. Uważam jednak, ze jest to samochód dla 4 podróżujących osób. Tunel środkowy jest zbyt szeroki, ewentualnie osoba o wysokości do 1.6m tam usiądzie. Cena trochę wygurowana.
~Pachol
Audi A6 C7
Auto jakiego szukalem.Dynamika daje rade,komfort wysoki,niskie spalanie. Poczucie bezpieczenstwa i jazdy solidna konstrukcja. Rodzina 2+2 spakuje sie spokojnie. Choc passat czy Octavia wydawaly mi sie jeszcze bardziej pakowne. Narazie przejchalem tylko 10000 km i jestem zadowolony.Zobaczy co bedzie za pare lat....
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7 Avant Facelifting
6,9
~gd
Audi A6 C7
Rewelacyjne auto - najbardziej udany egzemplarz, jakim jeździłem. Średnio rocznie robię ponad 60 tys km, auto użytkuję od lipca 2016 - jest perfekcyjne pod każdym względem. Dopracowanie w stosunku do poprzedniego modelu z 2012 - pod każdym względem.
~Vigo
Avant Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A6 C7
Duży, przestronny i funkcjonalny samochód wykonany z dbałością o detale i z materiałów dobrej jakości.
~Ziutek
Avant Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Audi A6 C7
Auto z rocznika 2018, jak na dziś design trochę trąci myszką, ale reszta bardzo Ok. Prowadzenie i osiągi vs volvo xc60 D4 to inna liga.
~Romek
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Audi A6 C7
Uważam A6 za najlepszy samochód w tej klasie, miałem bmw f10 i mercedesa e, reszty nawet nie ma co porównywać. Największa przewaga to komfort, wyciszenie, bardzo dobre osiągi, napęd.
~Krzysiek
Audi A6 C7
Bardzo dobre auto dla rodziny, a właściwie do głowy rodziny :) Tatuś może zapakować familię na wakacje, nie tracąc przy tym resztki frajdy z jazdy.
~Jan
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
Audi A6 C7
Bardzo ladne autko, idealne dla rodziny (klasy sredniej) z dziecmi.
~Tolek Banan
Audi A6 C7
Wystarczający , nie mieszkam w PL głównie przemieszczam sie po autostradach wiec nie potrzeba nie wiadomo ile mocy aby sprawnie się poruszać . (Silnik)
Audi A6 C7 Avant Facelifting