Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Avant Facelifting

Tolek Banan, 4 lata temu
Silnik 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Rok produkcji 2015
Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Bardzo fajne auto dla max 4 osób.
Wystarczający , nie mieszkam w PL głównie przemieszczam sie po autostradach wiec nie potrzeba nie wiadomo ile mocy aby sprawnie się poruszać .
Nie widzę żadnych różnic pomiędzy trybami , tylko SPORT się wyróżnia cała reszta bez różnicy.
Wielki + za reflektory Matrix Led , miazga Xenony przy Matrixach to przeskok jak z H4 na Xenon. Z panoramicznym dachem można oglądać lądujące samoloty lub niebo w zależności od upodobań. Powiem szczerze że kupiłem ten samochód ze względu na ten dach , mojego syna tak urzekł że nie miałem wyjścia ;)
dla 4 osób
Działa , klima jest wydajna i chyba z 3 trybami ???? nie pamiętam ale "daje radę".
Miejsca jest w sam raz dla 4 osób , Superb czy Mondeo miażdzą Audi pod wzgledem miejsca w środku. PRAKTYCZNIE BRAK SCHOWKÓW , to co zastaniecie to miejsce na klucze i telefon także pod tym wzglem to kpina . Na plus miesce na butelki nawet w tylnych drzwiach , wiec z pragnienia nie umrzecie . Bagażnik jest wystarczający lecz mistrzem pakowności nie jest , wiec jeśli macie w planie przewozić rowery to inny samochód .
Bardzo dobre , najbardziej słychać opony na kiepskiej nawierzchni .
wysokie
Nic się nie zepsuło , póki co . Kupiłem auto z oryginalnym przebiegiem (jestem drugim właścicielem) , wszystkie serwisy były robione na czas i zgodnie z harmonogramem , także zobaczymy jak długo ten stan się utzyma .
Nic.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI ultra 190KM 140kW [l/100km]