Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Avant

ŁySy, 7 lat temu
Silnik 3.0 TDI 313KM 230kW
Rok produkcji 2013
Audi A6 C7 Avant 3.0 TDI 313KM 230kW 2012-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Auto warte polecenia i moim zdaniem warte wydanych na nie pieniedzy.
Bardzo fajnie skonstuowany samochód, nadajacy sie do dynamicznej jazdy na krotkich odcinkach jak i do " smigania " po europie, bardzo dobrze wykonczony i spasowany, jedyny " minus " szumiace lusterka zewnwtrzne przy wyzszych predkosciach.
Poezja, moc i moment oddawana bardzo płynnie, samochod dzieki silnikowi bardzo dynamiczny a przy tym oszczedny.
8 Biegow, skrzynia ZF, zmienia biegi barzo plynnie i bardzo dynamicznie, jeden minus - brak lunch control
Zawieszenie pneumatyczne + 20 calowe kola daje rade :) , w trybie dynamic auto naprawde sie klei do drogi, obniza sie oraz utwardza - prowadzenie w połaczeniu a quattro - POEZJA
Jak na ta klase samochodu jest BDB - wiadomo ze A8, S, 7 beda bardziej komfortowe ale juz nie tak zadziorne :)
Wsiadajac w to auto i jezdzac nim chwile intuicyjnie wiesz gdzie co jest wiec jak dla mnie - bomba !
Jestem zadowolony wiec ..
Z przodu BDB z tylu hmmm jezdza dzieci i nie nazekaja :)
Szumiace lusterka zewnetrzne - pozatym ekstra
zawsze moze byc taniej, ale przy takim aucie trzeba liczyc sie z kosztam, a nie sa one az tak straszne. Prawie identyczne jak starszych 3.0TDI
Wiadomo ze zawsze chcialo by sie taniej, a w tym samochodzie " czujesz za co placisz ":)
Narazie brak co bardzo mnie cieszy, byly dwie akcje serwisowe ale akurat polaczylo mi sie to z serwisem olejowym.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDI 313KM 230kW [l/100km]