Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Limousine

Dariusso, 10 lat temu
Silnik 2.0 TDI 177KM 130kW
Rok produkcji 2012
Audi A6 C7 Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Stosunek jakosci do ceny.
Komfortowe , duze auto zaprojektowane na dlugie trasy.
Dla normalnej jazdy i przy obciazeniu moja 3 osobowa rodzina silnik naprawde daje niezle rady. Kultura pracy,glosnosc,brzmienie na +4. Na pewno wiecej da 3.0 tdi ale w tedy musi byc quattro itd itd.
Multitronic bardzo przypadl mi do gustu. Zobaczymy jak bedzie z trwaloscia tego wynalazku.
Tutaj rewelacynie , szczegolnie po przesiadce z SUV-a. Na poczatku irytowal mnie elektryczny uklad kierowniczy. Po wgraniu nowego oprogramowania jest lepiej albo sie przyzwyczailem.
Tutaj tylko dobrze - przez przedni slupek z ogromnym llusterkiem.
Wszystko poukladane jak nalezy , prosta obsluga, intuicyjne MMi . Denerwuje mnie tylko maly schowek na okulary.
4 strefowa klimatyzacja robi swoje jak nalezy!
Dla 4 osob warunki krolewskie!
Tutaj jest dobrze. Zmieniam letnie Pirelli Cinturato (73 dB) na wieksze Goodyear Asymmetric (70 dB) wiec mysle ze bedzie jeszcze lepiej.
Pierwszy przeglad i wymiana oleju (~30000 km) 420 euro. Koszty ubezpieczenia vollkasko to 650 euro na rok . Audi kosztuje mnie mniej niz wczesniejsze Suzuki Grand Vitara, ktora miala przeglady i wymiane oleju co rok (~350 euro) , nie wspominajac o spalaniu!
Kupilem roczny "jahreswagen" z gwarancja do 2017 roku za 34500 euro , jak konfigurowalem z tym samym wyposazeniem nowy wyszlo ~57000 euro (w niemczech). Wiec za te pieniadze jak najbardziej ok!.
Brak
Brak