Ocena kierowcy - Audi A6 C7 Limousine

PabloDiablo, 9 lat temu
Silnik 3.0 TDI 245KM 180kW
Rok produkcji 2014
Audi A6 C7 Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Pneumatyka - szczerze polecam. Swiatla Full LED - nie musisz prosic by cie laskawie przepusczono na autostradzie - sam widok w tylnym lusterku wystarczy :-)
Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem. Duza limuzyna a wyglada zgrabnie i bardzo zwinnie sie prowadzi. Bardzo wszechstronne auto - wygodne i komfortowe ale takze potrafi zapewnic sportowe emocje.
Ciocho jak na Diesla ale tylko w srodku. Na zewnatrz nie ma watpliowsci ze to TDI. Super silnik - 190km/h to dla niego zaden wysilek.
Mozna zapomniec ze istnieje. Chyba ze przerzucisz w Dynamic - wtedy widzisz jak fajnie pracuje.
Wybralem pneumatyke - jestem bardzio zadowolony. Zapewnia prawdziwy komfort i nie musisz obawiac sie naszych dziurawych drog. No a natrasie ladnie przykuca i jedzie jak przyklejony.
Bez czujnikow byloby ciezko. Z kamery zrezygnowalem ale teraz widze ze by sie przydala.
Swietnie zaprojektowane wnetrze. Jakos wykonczenia bez zarzutow.
Klima pracuje niezle ale w BMW bardziej mi odpowiadala.
Mam "tylko" 180 wiec przestrzeni pod dostatkiem. Bagaznik wystarczjacy na wiekszosc wypraw. Na riodzinne wakacje bez trumny na dachu sie nie obedzie.
Jest naprawde cicho. Trzeba sie pilnowac z predkoscia bo zanim sie zorientujesz juz masz 200 na liczniku.
Poza paliwem na razie nic mnie nie kosztuje
Mysle ze w tej klasie ciezko kupic cos w lepszej cenie.
jak na razie brak - no ale to tylko 2k
tym bardziej brak